«Επτά στα επτά» η Πέρδικα

Ο Άρης Πέρδικας κέρδισε με 2-0 τον Θυάμι Καστρίου και συνέχισε το σερί νικών του από την αρχή της Α1 Θεσπρωτίας.

Ο Θωμάς και ο Δημήτρης Καρίμαλης σημείωσαν τα τέρματα των πρωτοπόρων και οδήγησαν εκ του ασφαλούς τον Άρη στην έβδομη διαδοχική τους νίκη. Από την πλευρά του, ο Ατρόμητος Δήμου Σαγιάδας γνώρισε την πρώτη του ήττα, αφού ο Κεραυνός Καρβουναρίου πήρε τρεις βαθμούς στο σημαντικότερο ματς της αγωνιστικής. Ο Πέτρος Ντρίτσος ισοφάρισε στο 90ο λεπτό, αλλά ο Λάμπρος Χουλιάρας πρόσφερε τη νίκη στους γηπεδούχους στο τρίτο λεπτών των καθυστερήσεων.

Δείτε ΕΔΩ τα υπόλοιπα αποτελέσματα και την βαθμολογία της Α1 Θεσπρωτίας.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Ρέντη: Στη φυλακή 3 από τους 10 κατηγορούμενους που απολογήθηκαν
Η ΔΕΑΒ κάλεσε σε ακρόαση τον ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός AKTOR: Στήριξη Ερντογάν σε Αταμάν για τις απειλές από Μακάμπι Τελ Αβίβ (video)
Super League: Δύο αγωνιστικές απαγόρευση στον Αλέξη Κούγια