Παναθηναϊκός: Το μήνυμα του Γιοβάνοβιτς για το ντέρμπι με την ΑΕΚ

Παναθηναϊκός: Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς αναφέρθηκε στην αναμέτρηση με την ΑΕΚ.

Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς μίλησε στην Cosmote TV για το αυριανό εκτός έδρας ντέρμπι με την ΑΕΚ.

Ο Σέρβος τεχνικός του Παναθηναϊκού είπε μεταξύ άλλων:

«Αν εξαιρέσω το δεύτερο παιχνίδι μας στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος (τη νίκη με 3-0 στη Λεωφόρο), που καταφέραμε στη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου να εξασφαλίσουμε ένα σκορ που ήταν καλό για εμάς και μας έδωσε τη νίκη, τα άλλα δύο παιχνίδια κρίθηκαν στις λεπτομέρειες.

Κι έτσι νομίζω θα είναι και το επόμενο παιχνίδι που έχουμε μπροστά μας. Έχουμε σεβασμό στην ΑΕΚ, είναι σίγουρα ένας μεγάλος αντίπαλος κι έχουμε ανάγκη και οι δύο από τους βαθμούς».

Λιγότερους διεθνείς αγώνες θέλει η Premier League
Ιστιοπλοΐα: Πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες για Κοκκαλάνη, Μαραμενίδη και αδέρφια Σπανάκη