Κύπελλο Ελλάδας: Το πρώτο τζάμπολ

Κύπελλο Ελλάδας: Το πρώτο τζάμπολ

Επιστροφή στη… δράση για το ελληνικό μπάσκετ, καθώς την Τετάρτη (13/9) θα γίνουν τα πρώτα παιχνίδια στο Κύπελλο Ελλάδας.

Στην πρώτη φάση μετέχουν οι ομάδες της Β’ Εθνικής και από το πρόγραμμα ξεχωρίζει η αναμέτρηση της Κηφισιάς με τον Πρωτέα Βούλας, την στιγμή που ο Ιωνικός Νίκαιας υποδέχεται τον Διαγόρα Δρυοπιδέων.

Συνοπτικά το πρόγραμμα:

Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Αυτό το στατιστικό σοκάρει τον Ολυμπιακό πριν το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ
Αυτό το στατιστικό σοκάρει τον Ολυμπιακό πριν το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός: Κάτι παραπάνω από ένα ντέρμπι! (photos+videos)
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός: Κάτι παραπάνω από ένα ντέρμπι! (photos+videos)
Τέλος το τραγούδι για την Πάολα; Η επιστροφή στη Χαλκιδική - Τι συμβαίνει;
Τέλος το τραγούδι για την Πάολα; Η επιστροφή στη Χαλκιδική - Τι συμβαίνει;
Τι πρέπει να ξέρετε για το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Τι πρέπει να ξέρετε για το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Κυριακή της Ορθοδοξίας 2018: Τι γιορτάζουμε σήμερα (25/02)
Κυριακή της Ορθοδοξίας 2018: Τι γιορτάζουμε σήμερα (25/02)
«Θρίλερ» με τη διαθήκη του γιου του «Mr. Jumbo» τρεις μήνες πριν το φονικό τροχαίο
«Θρίλερ» με τη διαθήκη του γιου του «Mr. Jumbo» τρεις μήνες πριν το φονικό τροχαίο
Bρέθηκε και ταυτοποιήθηκε το καλάσνικοφ της δολοφονίας Στεφανάκου
Bρέθηκε και ταυτοποιήθηκε το καλάσνικοφ της δολοφονίας Στεφανάκου
Καιρός: Φονικό βαρομετρικό σαρώνει την Ελλάδα - Καταιγίδες, χαλάζι και χιόνια
Καιρός: Φονικό βαρομετρικό σαρώνει την Ελλάδα - Καταιγίδες, χαλάζι και χιόνια

ΔΑΚ Νίκαιας (κ.θ.): 17.00 ΑΟ Ιωνικός Νικαίας – ΑΣ Διαγόρας Δρυοπ. Σκούτας, Ορφανός Ιορδ. (Ζώης)
Κορίνθου 16.00 ΚΑΟ Κορίνθου – Ηράκλειο ΟΑΑ Γιακείμη, Φασούλης (Στρίγκα)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΑΟ Παγκρατίου Θεοδωρόπουλος, Τσολάκος (Μπουρνάς)
Μάνδρας 16.30 Μανδραϊκός ΑΟ – ΑΣΚ Ιπποκράτης Μαρίγλη, Ροδίτης (Δραμεσιώτης)
Στρέφη 19.00 ΑΟ Τρίτων – ΓΣ Δάφνη Δαφνίου Μπούκας, Σκαλτσής (Καρούσης)
Στ. Καλαϊτζή 17.00 Πανερυθραϊκός ΑΣ – Πανελευσινιακός ΑΟΚ Μηλαπίδης, Σπυρόπουλος (Παππάς)
Δ.Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας Καλογερόπουλος Φ., Χρηστίδης Ηλ.,Ζερβούδης
Κορωπίου 19.15 ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Ίκαρος Ν.Σμύρνης Αναστασίου, Λύρας (Τεφτίκης)
Δημ. Λευκόβρυσης 17.00 ΓΣ Ελιμείας – ΓΣ Φαρσάλων Κοϊμτζόγλου, Σιταρίδης (Βόντζας)
ΔΑΚ Πευκών 17.00 ΑΣ Μαχητές Δόξας Π. – ΕΚ Καβάλας Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου (Τσιοπάνος)
Χαλκηδόνας 17.00 ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΑΣ Ευρώπη Πευκ. Ντούρας, Μπακάλης (Παραλικίδης)
Αγρινίου 17.00 ΑΟ Αγρινίου – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά Τσιαπλής, Κατωτικίδης (Κηπουρίδης)
Γέφυρας 17.00 ΚΣ Γέφυρας – ΣΑ Στρατωνίου Παπαδόπουλος, Μελανίδης (Αστρεινίδης)
Κ.Ανατόλια 17.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια – ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης Τσουμαχίδης, Δολγύρας (Σακελαρίου)
Παλαμά 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Ταρενίδης Κ, Ντόγκας (Τέγα)


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης