ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20-21/4)
SHARE

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20-21/4)

Διαβάστε τα αποτελέσματα που προέκυψαν από τους αγώνες που έγιναν το Σαββατοκύριακο (20-21/4) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία της ΕΠΣ Αθήνας.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-1
3. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ. 1-2
4. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β. 1-1
5. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
6. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-3
7. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ. 2-1
8. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ. 0-0

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/04/13 17:00 ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΣΠΡΟΣ Σ. 1-0
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΝΑΡΗΣ Η. 2-0
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
12. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 4-0
13. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι. 0-2
14. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 2-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ. 4-0
16. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-2

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν. 0-1
18. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-2
19. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
20. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
21. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY Σάββατο 20/04/13 17:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 2-0
22. ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ. 2-1
23. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/04/13 11:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β. 5-0
24. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 1-1

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΒΥΡΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 20/04/13 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-0
26. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β. 2-0
27. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-4
28. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-0
29. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/13 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ. 1-4
30. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α. 1-2
31. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι. 4-2
32. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ. 1-0

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
34. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α. 1-0
35. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ. 1-1
36. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
37. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ. 3-1
38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 0-1
39. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-2
40. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΥΡΟΣ Β. 1-3

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 20/04/13 17:00 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ. 1-4
42. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-0
43. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 4-2
44. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-4
45. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ. 1-4
46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-3
47. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ. 2-2
49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΜΕΞΗΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-2
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-3
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 2-1
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π. 2-1
53. ΠΟΨ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
54. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 0-4

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν. 0-0
56. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 2-0
57. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
58. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 21/04/13 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ. 4-0
59. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY Κυριακή 21/04/13 11:30 ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΧΙΤΟΥ Σ. 5-2
60. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/04/13 14:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν. 2-0
61. ΑΡΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/04/13 17:00 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Α. 4-3



Άρης: Ξανά πρόβλημα ο Μήτρογλου, που μετράει μέρες…
Άρης: Ξανά πρόβλημα ο Μήτρογλου, που μετράει μέρες…
Ολυμπιακοί Αγώνες: Οι Έλληνες αθλητές στο Τόκιο την Τρίτη (3/8) - Το τηλεοπτικό πρόγραμμα
Ολυμπιακοί Αγώνες: Οι Έλληνες αθλητές στο Τόκιο την Τρίτη (3/8) - Το τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΠΑΟΚ: Ο Τζιοβίνκο μετράει αντίστροφα για την Τούμπα (photos)
ΠΑΟΚ: Ο Τζιοβίνκο μετράει αντίστροφα για την Τούμπα (photos)
ΠΑΟΚ: Έμφαση στις στημένες φάσεις - Η πιθανή ενδεκάδα με Μποέμιαν (photos)
ΠΑΟΚ: Έμφαση στις στημένες φάσεις - Η πιθανή ενδεκάδα με Μποέμιαν (photos)

Ηλεκτρικό ρεύμα: Αγωνία για πιθανό μπλακ - άουτ λόγω καύσωνα - 48 διαφορετικά σενάρια για τις βλάβες

Ηλεκτρικό ρεύμα: Αγωνία για πιθανό μπλακ - άουτ λόγω καύσωνα - 48 διαφορετικά σενάρια για τις βλάβες

Το χρυσό που πράγματι πήρε ο Θοδωρής Ιακωβίδης...

Το χρυσό που πράγματι πήρε ο Θοδωρής Ιακωβίδης...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο «χρυσός» Τεντόγλου χόρεψε συρτάκι το Τόκιο! Η απονομή με τον εθνικό ύμνο (vids)

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο «χρυσός» Τεντόγλου χόρεψε συρτάκι το Τόκιο! Η απονομή με τον εθνικό ύμνο (vids)

Καύσωνας: Σε ποιες περιοχές της χώρας ο υδράργυρος θα «χτυπήσει κόκκινο»-Πού θα φτάσει η θερμοκρασία

Καύσωνας: Σε ποιες περιοχές της χώρας ο υδράργυρος θα «χτυπήσει κόκκινο»-Πού θα φτάσει η θερμοκρασία

Λευτέρης Πετρούνιας: Η απονομή κι η υπόσχεση! «Δεν μπορεί να κλείσει η καριέρα μου στην τρίτη θέση»

Λευτέρης Πετρούνιας: Η απονομή κι η υπόσχεση! «Δεν μπορεί να κλείσει η καριέρα μου στην τρίτη θέση»

ΕΜΥ: Ένας από τα ισχυρότερους καύσωνες των τελευταίων τουλάχιστον 40 ετών

ΕΜΥ: Ένας από τα ισχυρότερους καύσωνες των τελευταίων τουλάχιστον 40 ετών

Nεκρός ο ηθοποιός Τζέι Πίκετ: Πέθανε στα γυρίσματα της νέας του ταινίας

Nεκρός ο ηθοποιός Τζέι Πίκετ: Πέθανε στα γυρίσματα της νέας του ταινίας

Κορονοϊός: Νέες οδηγίες από τα CDC προς τους πλήρως εμβολιασμένους λόγω της μετάλλαξης Δέλτα

Κορονοϊός: Νέες οδηγίες από τα CDC προς τους πλήρως εμβολιασμένους λόγω της μετάλλαξης Δέλτα