Μάντσεστερ Σίτι

Αρθρογραφία για το tag: Μάντσεστερ Σίτι

Μάντσεστερ Σίτι: Αυτόν θέλουν για αντι-Γκουαρντιόλα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μάντσεστερ Σίτι: Αυτόν θέλουν για αντι-Γκουαρντιόλα

Στη Μάντσεστερ Σίτι δουλεύουν ήδη τα σενάρια που θέλουν τον Γκουαρντιόλα να φεύγει από την ομάδα.
16 Φεβρουαρίου 2020 14:15
Telegraph: «Σκέφτεται αποχώρηση από την Σίτι ο Γκουαρδιόλα!»
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Telegraph: «Σκέφτεται αποχώρηση από την Σίτι ο Γκουαρδιόλα!»

Αλλάζουν τα δεδομένα στον Αγγλικό σύλλογο.
15 Φεβρουαρίου 2020 08:00
Κίνδυνος τιμωρίας και από την Premier League για τη Μάντσεστερ Σίτι
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κίνδυνος τιμωρίας και από την Premier League για τη Μάντσεστερ Σίτι

Η Μάντσεστερ Σίτι αντιμετωπίζει και κίνδυνο τιμωρίας στην Αγγλία.
14 Φεβρουαρίου 2020 23:24
Στην αντεπίθεση η Μάντσεστερ Σίτι για την απόφαση της UEFA
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Στην αντεπίθεση η Μάντσεστερ Σίτι για την απόφαση της UEFA

Η Μάντσεστερ Σίτι με ανακοίνωση της ανέφερε ότι θα περάσει στην αντεπίθεση όσο αφορά την τιμωρία της από την UEFA
14 Φεβρουαρίου 2020 22:50
Βόμβα από την UEFA: Εκτός Champions League για δύο χρόνια η Μάντσεστερ Σίτι!
CHAMPIONS LEAGUE

Βόμβα από την UEFA: Εκτός Champions League για δύο χρόνια η Μάντσεστερ Σίτι!

Βαριά καμπάνα από την UEFA στη Μάντσεστερ Σίτι, λόγω Financial Fair Play!
14 Φεβρουαρίου 2020 20:48
Γιουβέντους: Αποφασισμένη για τη «βόμβα» με Γκουαρντιόλα! (photos)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γιουβέντους: Αποφασισμένη για τη «βόμβα» με Γκουαρντιόλα! (photos)

Η οικογένεια Ανιέλι δείχνει έτοιμη να προσφέρει… τα πάντα στον Πεπ Γκουαρντιόλα προκειμένου να αναλάβει τη Γιουβέντους.
11 Φεβρουαρίου 2020 13:08
Premier League: Οι πλουσιότεροι ιδιοκτήτες ομάδων
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Premier League: Οι πλουσιότεροι ιδιοκτήτες ομάδων

Δείτε την κατάταξη βάσει το τι περιουσία έχουν οι ιδιοκτήτες της Premier League.
07 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ήττα αλλά πρόκριση για Σίτι
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ήττα αλλά πρόκριση για Σίτι

Η Μάντσεστερ Σίτι επιβεβαίωσε τον τίτλο του φαβορί που είχε απέναντι στην «συμπολίτισσα», Γιουνάιτεντ, και παρότι ηττήθηκε στο «Έτιχαντ» με 0-1, ήταν…
30 Ιανουαρίου 2020 00:13
Premier League: Λύτρωσε την Μάντσεστερ Σίτι ο Αγουέρο (videos)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Premier League: Λύτρωσε την Μάντσεστερ Σίτι ο Αγουέρο (videos)

Στο πρόσωπο του Σέρχιο Αγουέρο βρήκε τον λυτρωτή της η Μάντσεστερ Σίτι που επικράτησε 1-0 της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ εκτός έδρας
21 Ιανουαρίου 2020 23:23
Ποιο ντέρμπι: «Περίπατος» για Σίτι και ετοιμάζεται για τελικό (video)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ποιο ντέρμπι: «Περίπατος» για Σίτι και ετοιμάζεται για τελικό (video)

Η Μάντσεστερ Σίτι πέρασε με το επιβλητικό 3-1 από το Ολντ Τράφορντ κόντρα στην Γιουνάιτεντ και έκλεισε από το πρώτο ματς θέση…
07 Ιανουαρίου 2020 23:55
Γκουαρντιόλα: «Ποτέ στη Γιουνάιτεντ»
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γκουαρντιόλα: «Ποτέ στη Γιουνάιτεντ»

Τους λόγους που δεν θα πήγαινε ποτέ στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, εξήγησε ο Πεπ Γκουαρντιόλα.
07 Ιανουαρίου 2020 17:00
FA Cup: Σε ρεβάνς Γιουνάιτεντ και Γουλβς, εύκολα Σίτι και Λέστερ (videos)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

FA Cup: Σε ρεβάνς Γιουνάιτεντ και Γουλβς, εύκολα Σίτι και Λέστερ (videos)

Εύκολα πέρασαν στην επόμενη φάση της διοργάνωσης οι Μάντσεστερ Σίτι και Λέστερ, ενώ Γιουνάιτεντ και Γουλβς έμειναν στο 0-0 και έστειλαν το…
04 Ιανουαρίου 2020 22:51
«Δένει» Φερναντίνιο η Σίτι! (photos+videos)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

«Δένει» Φερναντίνιο η Σίτι! (photos+videos)

03 Ιανουαρίου 2020 14:30
Επέστρεψε στις νίκες η Μάντσεστερ Σίτι (video)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Επέστρεψε στις νίκες η Μάντσεστερ Σίτι (video)

Συνέχεια στην... καταδίωξη της δεύτερης θέσης, έδωσε απόψε η Μάντσεστερ Σίτι.
29 Δεκεμβρίου 2019 22:24
Η... 2η θέση στο μυαλό του Γκουαρντιόλα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η... 2η θέση στο μυαλό του Γκουαρντιόλα

Ο Πεπ Γκουαρντιόλα έχει αποδεχτεί τη μοίρα της Μάντσεστερ Σίτι στο φετινό αγγλικό πρωτάθλημα.
28 Δεκεμβρίου 2019 15:30
«Χαστούκι» από την Γουλβς στην Σίτι (video)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

«Χαστούκι» από την Γουλβς στην Σίτι (video)

Η Γουλβς όχι μόνο δεν επέτρεψε στον Πεπ Γκουαρντιόλα να γίνει ο προπονητής που θα φτάσει πιο γρήγορα τις 100 νίκες στην…
28 Δεκεμβρίου 2019 00:12
Ώρα ενίσχυσης για Μάντσεστερ Σίτι (photos)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ώρα ενίσχυσης για Μάντσεστερ Σίτι (photos)

Το πήραν απόφαση στη Μάντσεστερ Σίτι και προχωρούν στην ενίσχυση της άμυνας της ομάδας.
26 Δεκεμβρίου 2019 12:47
Μάντσεστερ Σίτι: Μήνυμα παραμονής από Γκουαρντιόλα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μάντσεστερ Σίτι: Μήνυμα παραμονής από Γκουαρντιόλα

Ο Πεπ Γκουαρντιόλα διέψευσε τις φήμες που τον ήθελαν να αποχωρεί από τη Μάντσεστερ Σίτι το καλοκαίρι.
24 Δεκεμβρίου 2019 21:20
Αγχώθηκε αλλά νίκησε η Μάντσεστερ Σίτι (video)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Αγχώθηκε αλλά νίκησε η Μάντσεστερ Σίτι (video)

Ένα βήμα πιο κοντά στην κατάτακτηση του τίτλου στην Premier League, μολονότι δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμη το πρώτο μισό του πρωταθλήματος, βρίσκεται…
21 Δεκεμβρίου 2019 21:44
«Περίπατος» της Μάντσεστερ Σίτι κόντρα στην Άρσεναλ (video)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

«Περίπατος» της Μάντσεστερ Σίτι κόντρα στην Άρσεναλ (video)

Με τρία γκολ στο α΄ μέρος, η Μάντσεστερ Σίτι ήταν καταιγιστική στο "Emirates", νίκησε με 3-0 την Άρσεναλ και πλέον βρίσκεται στην…
15 Δεκεμβρίου 2019 22:09
Μάντσεστερ Σίτι: Έτσι φεύγει ο Γκουαρντιόλα!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μάντσεστερ Σίτι: Έτσι φεύγει ο Γκουαρντιόλα!

Ο Πεπ Γκουαρντιόλα έχει έναν ειδικό όρο στο συμβόλαιό του, που μπορεί να τον φέρει εκτός Μάντσεστερ.
13 Δεκεμβρίου 2019 16:45
Αποδέχεται τη μοίρα της Σίτι ο Γκουαρντιόλα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Αποδέχεται τη μοίρα της Σίτι ο Γκουαρντιόλα

Ο Πεπ Γκουαρντιόλα θεωρεί πως η Μάντσεστερ Σίτι δεν είναι ακόμα έτοιμη να ανταγωνιστεί τις μεγάλες ομάδες της Ευρώπης.
09 Δεκεμβρίου 2019 15:45
Γκουαρντιόλα: «Πολύ δύσκολο το έργο μας»
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γκουαρντιόλα: «Πολύ δύσκολο το έργο μας»

Η Σίτι μετά την ήττα από τη Γιουνάιτεντ και σε συνδυασμό με τη νίκη της Λίβερπουλ επί της Μπόρνμουθ βρίσκεται πλέον στο -14…
08 Δεκεμβρίου 2019 18:45
Στο Μάντσεστερ μόνο η Γιουνάιτεντ (video)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Στο Μάντσεστερ μόνο η Γιουνάιτεντ (video)

Η Γιουνάιτεντ ήταν η θριαμβεύτρια του μεγάλου ντέρμπι του Μάντσεστερ μιας και επικράτησε 2-1 της Σίτι με την Λίβερπουλ να χαμογελάει γι…
07 Δεκεμβρίου 2019 21:26