Μακάμπι Τελ Αβίβ

Αρθρογραφία για το tag: Μακάμπι Τελ Αβίβ

Euroleague: Tο πρώτο sold out της σεζόν (photo)
EUROLEAGUE

Euroleague: Tο πρώτο sold out της σεζόν (photo)

Euroleague: Το πρώτο sold out για φέτος στις ευρωπαϊκές μονομαχίες είναι γεγονός 
27 Σεπτεμβρίου 2021 21:15
Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Κλείδωσε» Λεσόρ για δυο μήνες ο Σφαιρόπουλος (photo)
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Κλείδωσε» Λεσόρ για δυο μήνες ο Σφαιρόπουλος (photo)

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Συμφωνία δυο μηνών με την ομάδα του Ισραήλ υπέγραψε ο Γάλλος σέντερ, Ματίας Λεσόρ
27 Σεπτεμβρίου 2021 12:58
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Πλήγμα με Ζίζιτς - Χάνει Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Πλήγμα με Ζίζιτς - Χάνει Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ

Συναγερμός στην Μακάμπι Τελ Αβίβ μιας και ο Άντε Ζίζιτς χτύπησε και θα μείνει εκτός για 1,5 μήνα - Χάνει το ματς…
25 Σεπτεμβρίου 2021 20:13
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Η αποκάλυψη του Σφαιρόπουλου για Ζούσμαν και η νέα σεζόν
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Η αποκάλυψη του Σφαιρόπουλου για Ζούσμαν και η νέα σεζόν

Ο Γιάννης Σφαιρόπουλος μίλησε στο «sport5» για τους στόχους της νέας σεζόν στη Μακάμπι, τις δυσκολίες με τον Covid-19 στην ισραηλινή ομάδα,…
24 Σεπτεμβρίου 2021 14:45
Λαύριο: Κοντράρονται με τη ΤΣΣΚΑ του Ιτούδη
ΜΠΑΣΚΕΤ

Λαύριο: Κοντράρονται με τη ΤΣΣΚΑ του Ιτούδη

Λαύριο:  Σε ματς βεληνεκούς Ευρωλίγκας κόντρα στην ΤΣΣΚΑ 
11 Σεπτεμβρίου 2021 16:45
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Τέλος εποχής για Κάσπι - Ανακοίνωσε το «αντίο» του στα παρκέ (video+photos)
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Τέλος εποχής για Κάσπι - Ανακοίνωσε το «αντίο» του στα παρκέ (video+photos)

Μετά από μια μεγάλη πορεία στα παρκέ ο Όμρι Κάσπι είπε το αντίο στην ενεργό δράση
18 Ιουλίου 2021 20:57
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Συνεχίζει ο Ζίζιτς
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Συνεχίζει ο Ζίζιτς

Η Μακάμπι ανακοίνωσε πως ο Άντε Ζίζιτς θα παραμείνει στο Τελ Αβίβ υπό τις οδηγίες του Γιάννη Σφαιρόπουλου
12 Ιουλίου 2021 18:30
Μακάμπι: Ανανέωσε ο Ντιμπαρτολομέο
EUROLEAGUE

Μακάμπι: Ανανέωσε ο Ντιμπαρτολομέο

Στην Μακάμπι θα συνεχίσει για ακόμη έναν χρόνο ο Τζον Ντιμπαρτολομέο
11 Ιουλίου 2021 15:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ανακοίνωσε Κίναν Έβανς
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ανακοίνωσε Κίναν Έβανς

Παίκτης της Μακάμπι Τελ Αβίβ είναι ο Κίναν Έβανς
06 Ιουλίου 2021 15:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ανακοίνωσε Κοέν
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ανακοίνωσε Κοέν

Μετά από ένα μικρό πέρασμα στην Ισπανία, ο Τζέικ Κοέν επέστρεψε στην Μακάμπι
05 Ιουλίου 2021 11:27
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Προετοιμασία στο Μέτσοβο
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Προετοιμασία στο Μέτσοβο

Μετά από αρκετά χρόνια φιλοξενίας αρκετών ομάδων που το επιλέγουν για την προετοιμασία τους, το Μέτσοβο θα δεχτεί για πρώτη φορά ομάδα από το…
01 Ιουλίου 2021 16:45
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ενίσχυση με Κάμερον Τέιλορ
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ενίσχυση με Κάμερον Τέιλορ

Ακόμα μια προσθήκη για την ομάδα του Γιάννη Σφαιρόπουλου.
01 Ιουλίου 2021 23:12
«Ταξίδι στα Αστέρια»: Το Tweet της Μακάμπι Τελ Αβίβ για την ταινία (video)
ΜΠΑΣΚΕΤ

«Ταξίδι στα Αστέρια»: Το Tweet της Μακάμπι Τελ Αβίβ για την ταινία (video)

Με... τιτίβισμα στον επίσημο λογαριασμό της, στο Twitter, η Μακάμπι Τελ Αβίβ σχολίασε το trailer της ταινίας «Ταξίδι στα Αστέρια», δείχνοντας την…
27 Ιουνίου 2021 15:43
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Μένει και ο ΝτιΜπαρτολομέο
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Μένει και ο ΝτιΜπαρτολομέο

Ο Τζον ΝτιΜπαρτολομέο ετοιμάζεται για παραμονή στην πρωταθλήτρια Ισραήλ, Μακάμπι Τελ Αβίβ
27 Ιουνίου 2021 21:15
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Κοντά και σε Ντέρικ Ουίλιαμς (video)
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Κοντά και σε Ντέρικ Ουίλιαμς (video)

Πήρε… μπρος για τα καλά η Μακάμπι Τελ Αβίβ σε μεταγραφικό επίπεδο
27 Ιουνίου 2021 14:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ανακοίνωσε Νάναλι (photos+video)
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ανακοίνωσε Νάναλι (photos+video)

Σημαντική προσθήκη για τη Μακάμπι Τελ Αβίβ, ανακοινώνοντας τον Τζέιμς Νάναλι.
27 Ιουνίου 2021 11:53
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Κίνηση με Ρείνολντς (video)
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Κίνηση με Ρείνολντς (video)

Παίκτης της Μακάμπι Τελ Αβίβ είναι και πάλι ο Τζέιλεν Ρέινολντς
25 Ιουνίου 2021 00:31
Το σήκωσε στο Ισραήλ η Μακάμπι του Σφαιρόπουλου
ΜΠΑΣΚΕΤ

Το σήκωσε στο Ισραήλ η Μακάμπι του Σφαιρόπουλου

Τη νίκη με 73-67 πήρε η Μακάμπι Τελ Αβίβ κόντρα στην Χάποελ Γκαλίλ Γκιλμπόα και έκανε το 2-1 στη σειρά κατακτώντας το…
17 Ιουνίου 2021 23:23
Άνετα η Μακάμπι του Σφαιρόπουλου - Σοκ με Μπέντερ
ΜΠΑΣΚΕΤ

Άνετα η Μακάμπι του Σφαιρόπουλου - Σοκ με Μπέντερ

Η Μακάμπι Τελ Αβίβ επικράτησε 67-56 της Χάποελ Μπερ Σεβά, αλλά έχασε τον Ντράγκαν Μπέντερ που υπέστη ρήξη πρόσθιου χιαστού.
31 Μαΐου 2021 23:43
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ζήτησε να αποχωρήσει ο Χάντερ
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ζήτησε να αποχωρήσει ο Χάντερ

Ένας ακόμα παίκτης της Μακάμπι, ο Οθέλο Χάντερ, ζήτησε να αποχωρήσει από το Ισραήλ και να λύσει το συμβόλαιό του με την ομάδα
20 Μαΐου 2021 16:46
To αντίο του Ντόρσεϊ στην Μακάμπι - «Τους ευχαριστώ για αυτή την διετία» (photos)
EUROLEAGUE

To αντίο του Ντόρσεϊ στην Μακάμπι - «Τους ευχαριστώ για αυτή την διετία» (photos)

Παρελθόν από την Μακάμπι Τελ Αβίβ αποτελεί ο Τάιλερ Ντόρσεϊ - Το μήνυμα του άσου στους Ισραηλινούς
19 Μαΐου 2021 20:45
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Τέλος ο Ντόρσεϊ - Η Ρεάλ, ο Ολυμπιακός και το NBA (photos)
EUROLEAGUE

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Τέλος ο Ντόρσεϊ - Η Ρεάλ, ο Ολυμπιακός και το NBA (photos)

Παρελθόν από την Μακάμπι Τελ Αβίβ αναμένεται να αποτελέσει ο Τάιλερ Ντόρσεϊ που αναζητεί τον επόμενο σταθμό της καριέρας του
19 Μαΐου 2021 17:47
Σκηνές τρόμου σε αγώνα μπάσκετ - Σε καταφύγιο οι Έλληνες του Ισραήλ (video+photos)
ΜΠΑΣΚΕΤ

Σκηνές τρόμου σε αγώνα μπάσκετ - Σε καταφύγιο οι Έλληνες του Ισραήλ (video+photos)

Η κατάσταση ανάμεσα στο Ισραήλ και την Παλαιστίνη είναι έκρυθμη και ήδη 28 Παλαιστίνιοι και τρεις Ισραηλινές έχουν χάσει τη ζωή του…
12 Μαΐου 2021 00:13
Ενσωματώνεται άμεσα στους Μπακς ο Μπράιαντ
NBA

Ενσωματώνεται άμεσα στους Μπακς ο Μπράιαντ

Στις υποχρεώσεις των Μιλγουόκι Μπακς αναμένεται να ενσωματωθεί άμεσα ο Eλάιζα Μπράιαντ
08 Μαΐου 2021 22:44