Volley League: Του έχει πάρει τον «αέρα»

Μετά τη νίκη για το League Cup ο Ολυμπιακός επικράτησε με 3-0 σετ του ΠΑΟΚ και για το Πρωτάθλημα

Επιβλητικός ο Ολυμπιακός, επικράτησε 3-0 σετ στην Πυλαία του ΠΑΟΚ στο μεγάλο ντέρμπι της 10ης αγωνιστικής της Α1 βόλεϊ των ανδρών και επέκτεινε στους 39 αγώνες το αήττητο σερί του στο πρωτάθλημα. Οι «ερυθρόλευκοι» δεν άφησαν κανένα περιθώριο αντίστασης στους γηπεδούχους και αύξησαν τη διαφορά στην κορυφή στους επτά βαθμούς, έχοντας πάντως ένα ματς περισσότερο από το «Δικέφαλο του Βορρά».

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-3 (22-25, 22-25, 15-25)

Παμβοχαϊκός-Ηρακλής 3-0 (25-21, 25-15, 25-20)

Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή