«Έπαιξε έξυπνα ο Πανιώνιος»

Στην εμφάνιση της Κέρκυρας στο ματς με τον Πανιώνιο, στάθηκε ο Ανδρέας Λαμπρόπουλος.

Ο μέσος του ΑΟΚ, εμφανώς δυσαρεστημένος από την ήττα της ομάδας του (2-1), τόνισε: «Σε μια άτυχη φάση μείναμε πίσω στο σκορ.

Ωστόσο, καταφέραμε να φέρουμε το ματς στα ίσια, αλλά ο Πανιώνιος έπαιξε έξυνα και πήρε τη νίκη. Εμείς το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να συνεχίσουμε».

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα