Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-0: Τα γκολ του αγώνα (video)

Σημαντική νίκη πανηγύρισαν οι «ερυθρόλευκοι» στο «αιώνιο» ντέρμπι επικρατώντας 3-0 των «πράσινων» στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Οι παίκτες του Πάουλο Μπέντο ευτύχησαν να προηγηθούν στην πρώτη σημαντική ευκαιρία που δημιούργησαν στα καρέ του Λουκ Στιλ και με την κεφαλιά του Αλμπέρτο Μποτία στο 21ο λεπτό, άνοιξαν το σκορ. Μάλιστα, πέντε λεπτά αργότερα, ο Ταρίκ Ελιουνούσι στην αντεπίθεση έγραψε το 2-0 και ένα λεπτό πριν την ολοκλήρωση του πρώτου μέρους, ο Μπράουν Ιντέγε, με κεφαλιά, διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Δείτε από το Onsports TV τα τέρματα του μεγάλου ντέρμπι, όπως μεταδόθηκε από την Nova...

«Μία Μπάλα Για Κάθε Παιδί»: Μία πράξη αγάπης από το Giant Heart της Novibet και τον Κώστα Τσιμίκα
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός: Η δυνατή στιγμή του ντέρμπι - Ο μικρός Γιάννης εύχεται το ευρωπαϊκό στον Τζολάκη
Conference League: Συνάντηση Χρυσοχοΐδη με UEFA - Σύσκεψη για τα μέτρα ασφαλείας του τελικού
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για την προτελευταία αγωνιστική της Super League