Πανθρακικός - Παναθηναϊκός 2-1: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις (video)

Σ' ένα παιχνίδι που κρίθηκε χάρη σε γκολ των γηπεδούχων στις καθυστερήσεις κάθε ημιχρόνου ο Πανθρακικός νίκησε 2-1 τον Παναθηναϊκό στην Κομοτηνή

Οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο μέρος της αναμέτρησης αλλά πλήρωσαν τα τραγικά τους λάθη με αποτέλεσμα να υποστούν την ήττα που τους έριξε στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Από την άλλη, οι Ακρίτες διατήρησαν ζωντανές τις ελπίδες τους για πρόκριση. Ο Ίγκορ ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα μ' ένα γκολ και μία ασίστ, ενώ για τους «πράσινους» σκόραρε ο Σίλντενφελντ στο 55'.

Δείτε από το Onsports TV τα τέρματα και τις καλύτερες στιγμές του αγώνα, όπως μεταδόθηκε από τη Nova…

Γλίτωσε από της Έστερσουντ τα δόντια η Άρσεναλ! (videos)