Η κλήρωση των παίδων

Συντάκτης: Έφη Χρυσανθοπούλου Δημοσίευση: Σάββατο, 11 Ιουνίου 2011 18.13

Η αναμέτρηση του πρωταθλητή ΤΕ Κυκλάδων με τον πρωταθλητή Δωδεκανήσου θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Τετάρτη (15/6) για τη β΄ φάση του πρωταθλήματος παίδων.

Ο αγώνας ανάμεσα στον πρωταθλητή ΤΕ Κυκλάδων με τον πρωταθλητή Δωδεκανήσου είναι το πρώτο παιχνίδι της β΄ φάσης του πρωταθλήματος παίδων της Ζ’ περιφέρειας που θα διεξαχθεί την ερχόμενη Τετάρτη (15/6) στο γήπεδο Μελίνα Μερκούρη. Ακολουθεί η διαδικασία για τα προημιτελικά στις 16 Ιουνίου που θα διαρκέσει έως και τις 18 Ιουνίου.

Ο νικητής του ζευγαριού θα συμπληρώσει τον Γ’ όμιλο μαζί με την Παναχαϊκή, τον ΑΣ Πανερυθραϊκό και τον ΑΟ Γεωργίου Ζώη.

Οι αγώνες των προημιτελικών θα γίνουν το τριήμερο 16-17-18 Ιουνίου σε Αθήνα και Πτολεμαΐδα και οι ομάδες που θα τερματίσουν στις δύο πρώτες θέσεις των τεσσάρων ομίλων θα προκριθούν στα ημιτελικά που θα γίνουν την Κυριακή 19 Ιουνίου στις αντίστοιχες πόλεις.

Ζ’ Περιφέρεια (Γήπεδο Μ. Μερκούρη)

Τετάρτη 15/6
18.00Πρωτ/τής ΤΕ Κυκλάδων - Πρωτ/τής Δωδεκανήσου              

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Γήπεδο Πτολεμαΐδας)

Πέμπτη 16/6
16.00 ΜΓΣ Εθνικός - ΓΣ Λαμία                 
18.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΓΣ Ηρακλής

Παρασκευή 17/6
12.00 ΜΓΣ Εθνικός - ΕΣΟΠ Επίκουρος                 
14.00 ΓΣ Λαμία - ΓΣ Ηρακλής

Σάββατο 18/6
10.00 ΓΣ Ηρακλής - ΜΓΣ Εθνικός             
12.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΓΣ Λαμία            

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Γήπεδο Πτολεμαΐδας)

Πέμπτη 16/6
14.00 ΓΑΣ Αρχέλαος - ΑΟ Ορεστιάδας                 
20.00 ΜΓΣ Απόλλων - ΑΟ Πρέβεζας

Παρασκευή 17/6
16.00 ΜΓΣ Απόλλων - ΓΑΣ Αρχέλαος                  
18.00 ΑΟ Πρέβεζας - ΑΟ Ορεστιάδας

Σάββατο 18/6
14.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΜΓΣ Απόλλων                 
16.00 ΓΑΣ Αρχέλαος - ΑΟ Πρέβεζας          

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Γήπεδο Μ. Μερκούρη)

Πέμπτη 16/6
14.00 ΑΣ Πανερυθραϊκός - Πρωτ/τής Ζ’ Περιφέρειας               
18.00 ΓΕ Παναχαϊκή - ΑΟ Γεωργίου Ζώη

Παρασκευή 17/6
12.00 ΓΕ Παναχαϊκή - ΑΣ Πανερυθραϊκός             
14.00 ΑΟ Γεωργίου Ζώη - Πρωτ/τής Ζ’ Περιφέρειας

Σάββατο 18/6
10.00 Πρωτ/τής Ζ’ Περιφέρ. - ΓΕ Παναχαϊκή                  
14.00 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Γεωργίου Ζώη                 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (Γήπεδο Μ. Μερκούρη)

Πέμπτη 16/6
16.00 ΑΣ Σχολή Μωραΐτη - ΓΣ Πανελλήνιος         
20.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Παρασκευή 17/6
16.00 ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου           
18.00 ΑΣ Σχολή Μωραΐτη - Ολυμπιακός ΣΦΠ

Σάββατο 18/6
12.00 ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΑΣ Σχολή Μωραΐτη                
16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Πανελλήνιος

Ημιτελική Φάση

Α & Β Ομίλου (Γήπεδο Πτολεμαΐδας)

Κυριακή 19/6
11.00 Α1 - Β2         
13.00 Β1 - Α2         

Γ & Δ Ομίλου (Μ. Μερκούρη)        
Κυριακή 19/6
12.00 Γ1 - Δ2          
14.00 Δ1 - Γ2

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.