Volleyleague: Το πρόγραμμα των τεσσάρων πρώτων αγωνιστικών

Volleyleague: Το πρόγραμμα των τεσσάρων πρώτων αγωνιστικών

Το πρόγραμμα των τεσσάρων πρώτων αγωνιστικών της Volleyleague έδωσε στη δημοσιότητα η ΕΣΑΠ.

Η ανακοίνωση:

«Οκτώ μεταδόσεις (δύο κάθε αγωνιστική) και τρεις συνδέσεις για Live στιγμιότυπα μέσα στην αθλητική ζώνη της Κυριακής περιλαμβάνει το πλούσιο τηλεοπτικό μενού της NOVA στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος Volleyleague ΟΠΑΠ 2013-14.

To πρωτάθλημα αρχίζει το Σάββατο 12 Οκτωβρίου και η Επιτροπή πρωταθλήματος ανακοίνωσε το οριστικό πρόγραμμα των τεσσάρων πρώτων αγωνιστικών του πρωταθλήματος με τις έδρες, τις ώρες και τις τηλεοπτικές παραγωγές από τα κανάλια της NOVA. Μεταξύ των αλλαγών που έγιναν είναι και η διεξαγωγή του ντέρμπι Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός την Παρασκευή 18 Οκτωβρίου για να διευκολυνθεί ο Ολυμπιακός στις εκτός έδρας υποχρεώσεις του στο Τσάμπιονς Λιγκ:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VOLLEYLEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14

1η αγωνιστική
Σάββατο 12/10/2013 Ζηρίνειο 19.00: Α.Ο. Κηφισιρ - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
Σάββατο 12/10/2013 Ρέντη 18:00: Ολυμπιακός - Γ.Σ.Λαμία
Σάββατο 12/10/2013 Μίκρα 20:00: Α.Σ.Άρης - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρουπολης
Σάββατο 12/10/2013 Αιγίνιο 20:00: Μ.Α.ΣΝίκη Αιγινίου - Π.Α.Ο.Κ. (Μετάδοση NOVA)
Κυριακή 13/10/2013 Παναχαϊκή 18:00: Γ.Ε. Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Κυριακή 13/10/2013 Βόχα 16.00: Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός - Α.Ε.Κ. (Μετάδοση NOVA)

2η αγωνιστική
Παρασκευή 18/10/2013 Σύρος 19:30: Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. (Μετάδοση NOVA)
Σάββατο 19/10/2013 Αιγίνιο 19:00: Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου - Α.Ο. Κηφισιά
Σάββατο 19/10/2013 Λαμία: 19:00 Γ.Σ.Λαμία - Α.Σ.Άρης
Σάββατο 19/10/2013 Αλεξανδρούπολης 19:00: Μ.Γ.ΣΕθνικόςΑλ. - Γ.Ε. Παναχαϊκή
Σάββατο 19/10/2013 ΠΑΟΚ 16:00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. (Μετάδοση NOVA)
Κυριακή 20/10/2013 Πανελληνίος 17:00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός (Στιγμιότυπα Live NOVA)

3η αγωνιστική
Σάββατο 26/10/2013 Μίκρα 17:00: Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
Σάββατο 26/10/2013 Παναχαϊκή 19:00: Γ.Ε. Παναχαϊκή - Γ.Σ.Λαμία
Σάββατο 26/10/2013 Γλυφάδα 21:00 Α.Ε.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο. (Μετάδοση NOVA)
Σάββατο 26/10/2013 Ζηρίνειο 19:00: Α.Ο. Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 27/10/2013 Ρέντη 16:00: Ολυμπιακός - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου (Στιγμιότυπα Live NOVA)
Κυριακή 27/10/2013 Βόχα 19:00:Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός - Μ.Γ.Σ Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μετάδοση NOVA)

4η αγωνιστική
Σάββατο 2/11/2013 Αιγίνιο 19.00: Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου - Α.Σ Άρης
Σάββατο 2/11/2013 Ζηρίνειο 19.00: Α.Ο. Κηφισιάς - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Σάββατο 2/11/2013 Σύρος 19:00 Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Γ.Ε. Παναχαϊκή
Σάββατο 2/11/2013 Λαμία 18:00: Γ.Σ Λαμία - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός (Μετάδοση NOVA)
Κυριακή 3/11/2013 Αλεξανδρούπολης 16:00: Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλ. - Α.Ε.Κ. (Στιγμιότυπα Live NOVA)
Δευτέρα 4/11/2013 ΠΑΟΚ 17:00: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο. (Μετάδοση NOVA)».

Survivor 2: Ροδάνθη: «Δεν είναι ευχάριστο ν’ ακούς ότι είσαι βάρος για την ομάδα»
Survivor 2: Ροδάνθη: «Δεν είναι ευχάριστο ν’ ακούς ότι είσαι βάρος για την ομάδα»
Παναθηναϊκός: «Τελεσίγραφο» παικτών για νέα αποχή!
Παναθηναϊκός: «Τελεσίγραφο» παικτών για νέα αποχή!
«Εμφύλιος» για Χάσι!
«Εμφύλιος» για Χάσι!
ΑΕΚ: Χάνει τον τελικό ο Κονέ!
ΑΕΚ: Χάνει τον τελικό ο Κονέ!

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης