Γ΄ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (18-19/11)
SHARE

Γ΄ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (18-19/11)

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 7ης αγωνιστικής, 9ης και 10ης αγωνιστικής των ομίλων της Γ΄ Εθνικής.

Το Σάββατο (18/11) έχουν προγραμματιστεί οι αναμετρήσεις Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης, Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας, Ρόδος – Κερατσίνι και Ηρόδοτος – Φωστήρας και οι υπόλοιπες θα διεξαχθούν την Κυριακή (19/11).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

7η αγωνιστική

Σάββατο (18/11)

15:00 (Δημοτικό Φελώνης) Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης (Σιδηρόπουλος, Διαμαντής, Κίτσος (Έβρου))

Κυριακή (19/11)

15:00 (Δημοτικό Διδυμοτείχου) ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου (Δρακίδης, Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης))

15:00 (Αετός Ορφανού – Καβάλα (Κιπτζή,Τζιώτζιος (Θράκης), Κηλικιώτης (Ξάνθης))

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής (Τρακαλιάνης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών))

15:00 (ΕΠΣ Θράκης) Δόξα Προσκυνητών – Ελπίδα Σκουτάρεως (Γεωργιτσόπουλος, Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας))

15:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (Τσαλουχίδης, Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς))

2ος όμιλος

10η αγωνιστική

15:00 («Δημήτρης Κοντικάκης») Αγροτικός Αστέρας – Πιερικός (Δημητριάδης, Γούτας, Μαλάνδρης (Χαλκιδικής))

15:00 (Δημοτικό Νέας Ριαδεστού) ΑΟ Καρδίας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας (Μαυρίδης, Ταγκαλίδης, Μίλτσης (Πέλλας))

15:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – Κιλκισιακός (Μιχούλιας, Κουφός, Κωνσταντίν (Μακεδονίας))

15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου (Πολυχρόνης,Σαλτσίδης, Μηνούδης (Πιερίας))

15:00 (Μακεδονικού) Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά (Χανίδης, Παπαδόπουλος, Μεταξιώτης (Μακεδονίας))

15:00 (Τρικάλων Ημαθίας) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αλμωπός Αριδαίας (Πολυχρονίου, Πρεσπάρης, Σιδερίδης (Καστοριάς))

15:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – Ηρακλής ( Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας))

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

3ος όμιλος

Σάββατο (18/11)

15:00 (Δημοτικό Άρτας) Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας (Μπαιλης, Τσόγκας, Ντομάρης (Πρέβεζας))

Κυριακή (19/11)

15:00 (Δημοτικό Παραποτάμου) Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά (Ζάμπαλας, Καραλής, Αντωνίου))

15:00 (Δημοτικό Αμυνταίου) Ερμής Αμυνταίου – Λευκίμμη (Καραγεώργιος, Μπαλιάγκας, Ιωαννίδης (Κοζάνης))

15:00 (Δημοτικό Αμφιλοχίας) Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός (Νέος, Κοττορός, Τσάντας (Ηπείρου))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας (Ματσούκας, Κουτρομάνος, Γαλανόπουλος (Αιτ/Νίας))

15:00 (ΔΑΚ Κοζάνης) Πόντιοι Καραγιαννίων – Τηλυκράτης (Μαλούτας, Παρασίου, Πάντσης (Ημαθίας))

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου (Αγγελούδης, Στάικος, Κοτούμπας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Φαρσάλων) Αχιλλέας Φαρσάλων – Βελούχι (Ρούσης, Αναστασίου, Σιάκκας (Θεσσαλίας))

15:00 (Δημοτικό Θηβών) Θήβα – Αλμυρός (Ιωαννίδης, Σγουράκης, Κορώνας (Πειραιά))

15:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Βόλος (Γκορτσίλας, Αϊναλής, Τσιότσιος (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Μαρτίνου) Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου (Καλαμάτας, Δέλχας, Χατζηκαμαγιάννης (Ευβοίας))

15:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας ( Τσιτσανούδης, Τσαπραζής, Νάκας (Λάρισας))

Ρεπό: Νίκη Βόλου

5ος όμιλος

13:00 (Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Ζάκυνθος (Τσιρογιάννης, Βασιλόπουλος, Ζούλης (Ηλείας))

15:00 (Δημοτικό Κάτω Αχαγιάς) Αχαϊκή – Λεωνίδιο (Σταυρόπουλος, Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας))

15:00 (Δημοτικό Αγίου Αντωνίου) Παλληξουριακός – Καλαμάτα (Κέκελος, Βαλιανός, Ζούζας (Αιτ/νιάς))

15:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτη (Ρούτσης, Τριαντάφυλλος, Σάνος (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Πύργου) Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας (Βεργέτης (Αρκαδίας)
Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Νίκα (Αργολίδος))

15:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων (Λιάρος, Χατζημανώλης, Παναγάκος (Λακωνίας))

6ος όμιλος

Σάββατο (18/11)

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – Κερατσίνι (Παρχαλίδης (Δράμας), Χρυσαϊδης, Πασάλης(Χαλκιδικής))

Κυριακή (19/11)

15:00 (Δημοτικό Ζευγολατιού) Ζευγολατιό – Πέλοπας Κιάτου ( Ρούσσος, Σεφέρης, Μπουρτσοβίτης (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Διαγόρας Ρόδου (Παπαποστόλου (Εύβοιας), Παγουράς, Δελλής( Βοιωτίας))

15:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Ασπρόπυργος (Νικολάου, Βαξεβάνης, Νικολάου(Αθηνών)

15:00 (Δημοτικό Νίκαιας) Προοδευτική – Ιάλυσος Ρόδου (Καλογερόπουλος, Αραβίδης(Αθηνών), Ψύλλος(Λέσβου))

Ρεπό: Εθνικός

7ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Σπάτων) Αήττητος Σπάτων – Ένωση Ερμιονίδας (Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Φαρμάκης, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Αγίας Παρασκευής) Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας (Τζαμουτζαντώνης, Καλογερόπουλος, Στεφάνου(Χίου))

15:00 (Δημοτικό Λέρνας) Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός (Τζαγκαράκης, Μεσσήνης, Οικονόμου(Αχαϊας))

15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός (Κάτοικος, Καραγιαννίδης, Σταυρόγλου (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Χαλκίδας) Χαλκίδα – Ταμυναϊκός (Μανιώτης, Χόϊκας(Ανατ.Αττικής), Μανάλης (Καβάλας))

Ρεπό: Πανθηραϊκός

8ος όμιλος

Σάββατο (18/11)

15:00 (Δημοτικό Νέας Αλικαρνασσού) Ηρόδοτος – Φωστήρας (Νταούλας(Δυτ.Αττικής), Κομισόπουλος(Χανίων), Λιοδάκης (Ρεθύμνου))

Κυριακή (19/11)

15:00 (Δημοτικό Λιβαδίων) ΑΕ Μυλοποτάμου – Ερμής Ζωνιανών (Χαραλαμπάκης, Μαυρουδής, Παπαδάκης(Ηρακλείου))

15:00 (Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – Παλαιόχωρα (Ταμπουρατζής, Πάγκαλος, Κεφεσλακης(Λασιθίου))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – Αιγάλεω (Τσουκαλας, Δέτση, Ζήδρας (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ιεράπετρας) ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός (Κουναλάκης, Δασκαλάκης, Δασκαλάκης(Ηρακλείου))

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

Καίσαρας στη πιο βαριά… αυτοκρατορία της Ευρώπης
Καίσαρας στη πιο βαριά… αυτοκρατορία της Ευρώπης
Πιτίνο: «Ευλογημένος που είμαι στον Παναθηναϊκό, μοναδικός ο Καλάθης»
Πιτίνο: «Ευλογημένος που είμαι στον Παναθηναϊκό, μοναδικός ο Καλάθης»
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: ΟΛΕΣ οι ισοβαθμίες και το πρόγραμμα των δύο τελευταίων αγωνιστικών
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: ΟΛΕΣ οι ισοβαθμίες και το πρόγραμμα των δύο τελευταίων αγωνιστικών
Η Βενεζουέλα νίκησε Αργεντινή και Μέσι (photos+video)
Η Βενεζουέλα νίκησε Αργεντινή και Μέσι (photos+video)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies