Αυτοί σφυρίζουν τους αγώνες της Γ' Εθνικής
SHARE

Αυτοί σφυρίζουν τους αγώνες της Γ' Εθνικής

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της Γ' Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων που θα διεξαχθούν την προσεχή Τετάρτη: 

1ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Νέων Επιβατών) ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Παραλμινίου (Δημητριάδης, Μαλανδρής, Πασσαλής (Χαλκιδικής))

15:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου (Ψωμόπουλος, Βερνέζης, Δεδονάκης (Καβάλας))

15:00 (Απόλλων Καλαμαριάς) Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα (Τζήλος, Παπαδημητρίου, Νίκζας (Λάρισας))

15:00 (ΕΠΣ Θράκης) Δόξα Προσκυνητών – Νάουσα Σιμίδης (Έβρου), Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Έμπλιουκ (Ξάνθης))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας (Κατσικογιάννης, Καραλής, Μωυσιάδης (Ηπείρου))

15:00 (Καμπανιακός) Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης (Παπαργυρίου (Πιερίας), Θεοδώρου (Πιερίας), Κεσσισόγλου (Πέλλας))

15:00 (ΑΟ Ξ'ανθης) Ορφέας Ξάνθης – Αλμωπός Αριδαίας (Δρακίδης, Γκιόσι, Καρακασίδης (Θράκης))

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

2ος όμιλος

14:00 (Δημοτικό Ιστιαίας) Ένωση Ιστιαίας – Ρήγας Φεραίος (Αντωνίου, Ρούντος, Καλλής (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Φιλππούπολης)Απόλλων Λάρισας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου (Μουτσανάς, Τακόπουλος, Στεφανής (Καρδίτσας))

15:00 (ΕΠΣ Κέρκυρας)Αστέρας Πετριτή – Θεσπρωτός (Μάντζιος, Παπαλαζάρου, Αντωνίου (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Βατανιακού) Διαγόρας Σεβαστής – Πιερικός (Σέζος (Κιλκίς), Αιναλής (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Αγίων Αναργύρων) Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Βόλου (Ζούγρας, Τζιαμπάσης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης))

15:00 (Δημοτικό Κίτρους) Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας (Κατής (Φλώρινας), Δράγος (Φλώρινας), Ιωαννίδης (Κοζάνης))

15:00 («Παντελής Μαγουλάς») Νίκη Βόλου – Αμβρακία Κωστακίων (Μίσσας, Τζανής, Σταφυλάς (Τρικάλων))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Αθανασίου (Άρτας), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Σαρλής (Άρτας))

3ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Μυτιλήνης) Αιολικός – Χαλκίδα (Μαχαίρας, Δέτση, Κασιμάτης (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ζευγολατιού) ΑΟ Ζευγολατιού – Θήβα (Δραγάτης, Βιτσεντζάτος, Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Αμαλιάδας) Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας (Νίκας, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας))

15:00 (Δημοτικό Κάτω Αχαγιάς) Αχαϊκή – Φωστήρας (Κουφογιάννης (Φωκίδας), Βαλλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας), Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (ΔΑΚ Άργους)Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας (Μπαϊρακτάρης, Βασιλάκης, Κολλιάκος (Αθηνών))

15:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – Παναχαϊκή (Μανούχος (Αργολίδας), Μπουξμπάουμ (Ανατ. Αττικής), Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Λουτράκι (Αγρανιώτης, Σταματάκος, Μπούτσαλης (Λακωνίας))

Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

4ος όμιλος

12:00 (Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός -Άγιος Ιερόθεος (Μιχελής, Κορώνας, Αλεξόπουλος (Πειραιά))

15:00 (Παγκρήτιο)Εργοτέλης – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Σταυρουλάκης, Κοκμοτός, Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου))

15:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – Τριγλία Ραφήνας (Μανδαλενάκης, Δασκαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου))

15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Θύελλα Ραφήνας – Ηλυσιακός (Κοκκινάκης (Λασιθίου), Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Ζερβάκης (Πειραιά))

15:00 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου – Ρόδος (Γκάμαρης, Κουτσόγιαννος, Πασπάτης (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Ατσαλένιος (Δημητρόπουλος, Οικονόμου, Πλάκας (Δυτικής Αττικής))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – Εθνικός (Λάμπρου, Πριόνας, Αργύρης (Εύβοιας))

Ρεπό: Προοδευτική

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

Ντιναμό Κιέβου-Ολυμπιακός: Έτσι θα αγωνιστεί ο Ολυμπιακός (photos)
Ντιναμό Κιέβου-Ολυμπιακός: Έτσι θα αγωνιστεί ο Ολυμπιακός (photos)
ΠΑΟΚ: Τώρα… και στην μπουτίκ το σκουφί του Λουτσέσκου! (photos)
ΠΑΟΚ: Τώρα… και στην μπουτίκ το σκουφί του Λουτσέσκου! (photos)
ΑΕΚ: Ολοκληρώθηκε η ακρόαση, Παρασκευή η απόφαση
ΑΕΚ: Ολοκληρώθηκε η ακρόαση, Παρασκευή η απόφαση
Αυτή είναι η καλύτερη προσφορά για κάθε παντρεμένο (photo)
Αυτή είναι η καλύτερη προσφορά για κάθε παντρεμένο (photo)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies