Κηφισιά – Γλυφάδα 2-0: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις (video)

Σε επαφή με την κορυφή διατηρήθηκε η Κηφισιά μετά τη νίκη της με 2-0 απέναντι στη Γλυφάδα εντός έδρας.

Στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής διατηρήθηκε η Κηφισιά πίσω από τον Κισσαμικό. Ο λόγος δεν είναι άλλος από το γεγονός πως επιβλήθηκξε με άνετο τρόπο 2-0 της Γλυφάδας εντός έδρας.

Ο Βέρμπης ήταν αυτός που έκανε τη διαφορά καθώς σημείωσε τα δύο γκολ, ένα σε κάθε αρχή των ημιχρόνων. Στο παρακάτω βίντεο, μπορείτε να δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/05) - Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - ΠΑΟΚ
Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων της ημέρας (16/05): «Μάγκας» Ολυμπιακός, «Ναυάγιο» ΑΕΚ
Super League: 90 λεπτά μακριά από τον τίτλο ο ΠΑΟΚ | Video με όσα έγιναν σε Φάληρο και Τούμπα
Πόλο: Η Προ Ρέκο αντίπαλος του Ολυμπιακού