Γ’ Εθνική 2ος όμιλος: Επτά νίκες και μια ισοπαλία

Επτά νίκες και μια ισοπαλία σημειώθηκαν στην 2η αγωνιστική του δεύτερου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Η Αναγέννηση Άρτας επικράτησε 2-0 απέναντι στα Λευκάδια και τα Τρίκαλα νίκησαν 2-1 τον Θεσπρωτό.

Από εκεί και πέρα, με το ίδιο αποτέλεσμα 2-0 ολοκληρώθηκαν τα παιχνίδια του Αχιλλέα Νεοκαισάρειας με τον Πυρσό Γρεβενών και του Εθνικού Φιλιππιάδας με τον Οπούντιο Μαρτίνου, ενώ 2-1 τελείωσαν οι αγώνες της ΑΕ Καραϊσκάκη με τον Οικονόμο Τσαριτσάνη και της Κοζάνης με τον Πύρασο.

Ο Ρήγας Φεραίος επικράτησε 1-0 του Δωτιέα Αγιάς και στο τελευταίο παιχνίδι της ημέρας, Μακροχώρι και Βατανιακός αναδείχτηκαν ισόπαλοι 1-1.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία στον 2ο όμιλο

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα