Πλατανιάς – Παναιτωλικός 2-0: Τα γκολ του αγώνα (video)

Δείτε τα γκολ της νίκης του Πλατανιά, ο οποίος επικράτησε 2-0 του Παναιτωλικού για την 32η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας.

Ο Πλατανιάς κατάφερε να πάρει… χρυσή νίκη επί του Παναιτωλικού και να κάνει βήμα για τη σωτηρία του. Ο Τόρες στο 83’ ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ ενώ ο Γιακουμάκης στο 88’ «υπέγραψε» τη νίκη της ομάδας του. Δείτε τα γκολ του αγώνα όπως μεταδόθηκαν από την τηλεόραση της Nova.

Διπλό τζακ ποτ στο Τζόκερ: Δείτε το ποσό που θα μοιράσει την Κυριακή (19/08)
Μήνυμα σε Αλαφούζο και από το Καστελλόριζο: «Λευτεριά στον Παναθηναϊκό» (photo)
Θα κλαίτε από τα γέλια! Ρεπόρτερ του ΣΚΑΪ έλεγε στον… αέρα για σωβρακοφανέλες! (video)
Serie A: Ενός λεπτού σιγή και μαύρα περιβραχιόνια για τα θύματα της γέφυρας στη Γένοβα