Άρης - Πλατανιάς: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις (video)

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Άρη με τον Πλατανιά Χανίων στο «Κλεάνθης Βικελίδης», μέσα από τη WEB TV του Onsports.

Την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε το απόγευμα της Κυριακής (27/10) ο Πλατανιάς «παγώνοντας» το «Κλ. Βικελίδης» με το 2-1 επί του Άρη.

Οι Κρητικοί προέρχονταν από σερί 8 αγώνων χωρίς να έχουν… γευτεί τη χαρά της νίκης, αλλά το έκαναν στο κατάλληλο σημείο, εκεί που τα περιθώρια απλά… δεν υπήρχαν. Το «συγκρότημα» του Μαρίνου Ουζουνίδη χτύπησε σε καίρια σημεία, στα τελευταία λεπτά των δύο ημιχρόνων, αρχικά με τον Τόρες στο 43’ και εν συνεχεία με τον Γουνδουλάκη στο 82’ αφήνοντας τους «κίτρινους» χωρίς «τρίποντο» στο… σπίτι τους και με την… πικρή γεύση των δύο συνεχόμενων εκτός έδρας επιτυχιών.

Όλα όσα δεν είδατε σε ΟΑΚΑ, Ριζούπολη και Τούμπα (video)
ΑΕΚ: Ξεσηκωμός στη Νέα Φιλαδέλφεια, βγήκε στους δρόμους ο κόσμος
Survivor 2: Δεν θα πιστέψετε ποιο ήταν το μπόνους έπαθλο άνεσης εκτός από τα κρεβάτια