Το πρόγραμμα στην ΕΠΣ Αθηνών
SHARE

Το πρόγραμμα στην ΕΠΣ Αθηνών


Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου (28 και 29/1), στα πρωταθλήματα της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο (28/1), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Άτταλος
Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Αρμενική
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Χρυσούπολη
Γαλατσίου: Νέα Ζωή – Καισαριανή
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Κένταυρος
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Παγκράτι
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ιάσωνας – Α.Ε. Ηρακλείου
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – ΑΠΟ Κηφισιάς
Ηφαίστου: Ηρακλής Περιστερίου – ΠΟΨ
Καλαμακίου: Άγιος Δημήτριος – Άγιοι Ανάργυροι
Καματερού: Καματερό – Αστέρας Ζωγράφου
Κάτω Αχαρνών: Απόλλων 2006 – Θύελλα Περιστερίου
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Ιεράπολη
Κυψέλης: Γκυζιακός – Αναγέννηση Πετρούπολης
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Μαρούσι
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Κηφισιά 2010 – Ταταύλα
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Σούρμενα
Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Παράδεισος
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Βύρωνας
Πεύκης: Πεύκη – Πανερυθραϊκός
Ρουφ: Πετράλωνα – Α.Ε. Αιγάλεω
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αθηναΐδα
Τζιτζιφιών Παραλίας: Φοίνικας Καλλιθέας – Λυκόβρυση
Υμηττού: Υμηττός – Κολωνός
Χαλανδρίου: Τριφυλλιακός – Κεραμεικός
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Αίας Αθηνών
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Ακάδημος

Κυριακή 29/1

Άγιοι Ανάργυροι (15:00): Πήγασος – Άμιλλα
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Ορφέας
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Πλάτωνας – Α.Ο. Κωφών
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Αλσούπολη
Γαλατσίου (15:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Παλαιό Φάληρο
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Διαγόρας – Πανιώνιος Καισαριανής
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Άρης Βύρωνα – Άτλας Κυψέλης
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Ερμής Ειρήνη – Ιλίσια 2004
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Αθηναϊκός – Χαραυγιακός
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (11:00): Α.Ο. Ιλίου – Αμπελόκηποι
Ηλιούπολης Β΄ (15:00): Φωτήρας Ηλιούπολης – Θρίαμβος Αθηνών
Ηφαίστου (10:00): Ιπποκράτης – Ποσειδώνας
Καλαμακίου (15:00): Νίκη Αλίμου – Προμηθέας
Κυψέλης (09:30): Πέρα Κλουμπ – Πατήσια
Κυψέλης (12:15): Κρόνος Αθηνών – Πράσινα Πουλιά
Κυψέλης (15:00): Αστέρας Εξαρχείων – Λαύρα
Νήαρ Ηστ (11:30): Φωστήρας Καισαριανής – Κουκάκι
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Κορωνίδα
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Καλαμάκι
Ρουφ (09:15): Δάφνη Αθηνών – Α.Ε. Περιστερίου
Ρουφ (12:00): Αττικός – Δόξα Βύρωνα
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – Ολυμπιακός Κυψέλης
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Άρης Πετρούπολης
«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Δάσος – Αετός Καλλιθέας
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00): Χαϊδάρι – Βοτανικός
Υμηττού (15:00): Αρίωνας – Νέα Σμύρνη
Χαλανδρίου (15:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Χαλάνδρι
Χολαργού Α΄(15:00): Χολαργός – Ανθούπολη
Χολαργού Β΄(15:00): Παπάγος – Τόλμη
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Αίμος
Χρυσούπολης (15:00): Άγιος Ιερόθεος – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Α.Ε. Ιλίου
Χωράφας (15:00): Φοίνικας Περιστερίου – Χαλκηδονικός  


Παίρνει Ντοναρούμα ο Ολυμπιακός! (videos+photos)
Παίρνει Ντοναρούμα ο Ολυμπιακός! (videos+photos)
Στην Ελλάδα το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Finn
Στην Ελλάδα το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Finn
Πλήθος κόσμου στο υστατο «αντίο» της συζύγου του Δημήτρη Ανδρεόπουλου
Πλήθος κόσμου στο υστατο «αντίο» της συζύγου του Δημήτρη Ανδρεόπουλου
BCL: Αυτή είναι η θέση του Προμηθέα μετά τη συντριβή στην Πόλη
BCL: Αυτή είναι η θέση του Προμηθέα μετά τη συντριβή στην Πόλη

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies