Live Chat Βόλος-ΟΦΗ 0-1 (Τελικό)

Βόλος-ΟΦΗ: Παρακολουθήστε και σχολιάστε την αναμέτρηση από το Live Chat του OnSports

Στο Πανθεσσαλικό στάδιο, ο Βόλος, ο οποίος την περασμένη αγωνιστική σημείωσε ένα σπουδαίο διπλό με 1-0 επί της ΑΕΚ, φιλοξενεί τον ΟΦΗ, ο οποίος έχει ξεκινήσει άσχημα τη σεζόν με δύο ήττες.

Στον Βόλο ο Κώστας Μπράτσος έχει ξανά διαθέσιμους τους Μπαριέντος και Μεσκίδα που είχαν απουσιάσει από το ματς κόντρα στην ΑΕΚ. Εκτός έμειναν ο νεοαποκτηθείς Μπατόκιο και οι Ουεντραόγκο και Σταμένκοβιτς.

Σημαντικά τα προβλήματα για τον Νίκο Νιόπλια στον ΟΦΗ καθώς δεν υπολογίζονται οι Ντουρμισάι, Νέιρα, Τοράλ, Μπαλογιάννης και Τσιλιανίδης. Αντίθετα επιστρέφει ο Καμάου.

Παρακολουθήστε και σχολιάστε τον αγώνα Βόλος-ΟΦΗ από το Live Chat του OnSports

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»