Live Chat Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος 0-0 (τελικό)

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr

Το νικηφόρο σερί τους, θέλουν να διευρύνουν Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος, που κοντράρονται για τη 2η αγωνιστική των πλέι άουτ της Super League 1.

Οι γηπεδούχοι μπήκαν με το δεξί στη διαδικασία των αγώνων κατάταξης, με τη νίκη που πήραν στον Βόλο πριν από τη διακοπή για τις υποχρεώσεις των εθνικών ομάδων.

Από την πλευρά τους, οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν με 1-0 του Απόλλωνα Σμύρνης στο Περιστέρι. Ήταν η τρίτη νίκη της ομάδας του Κρις Κόλμαν στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr

ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ: Περισσότερα από 30 εκατομμύρια ευρώ σε κέρδη μοίρασε την προηγούμενη εβδομάδα
Σοκ στο ελληνικό βόλει: Η Πέννυ Ρόγκα ανακοίνωσε ότι έχει καρκίνο
ΑΕΚ: Πάνω 3.000 επισκέπτες την πρώτη εβδομάδα στο Μουσείο Ιστορίας