Live Chat Ατρόμητος-Παναιτωλικός 1-2 (Τελικό)

Ατρόμητος-Παναιτωλικός: Δείτε λεπτό προς λεπτό μέσα από το Live Chat του Onsports την αναμέτρηση για την 2η αγωνιστική της Super League

Ο Ατρόμητος πραγματοποίησε θετικό ξεκίνημα στο πρωτάθλημα, αφού έφυγε “αλώβητος” από τη θεωρητικά δυσκολότερη έδρα του πρωταθλήματος, το στάδιο “Γεώργιος Καραϊσκάκης”. Ο Ολυμπιακός (0-0) όπως αναμενόταν είχε την κατοχή μπάλας, έφτιαξε φάσεις και αν ήταν πιο τυχερός θα μπορούσε να είχε σκοράρει.

Η ουσία είναι ότι οι Περιστεριώτες, πήραν τον πρώτο βαθμό στη σεζόν, αποτέλεσμα που συνδυάστηκε με το επίσημο ντεμπούτο του Άνχελ Λόπεθ στον πάγκο της ομάδας. Ο Ισπανός προπονητής άφησε τα διαπιστευτήριά του πέρυσι στην ομάδα του Βόλου και παίρνει φέτος την ευκαιρία του σε ομάδα υψηλότερου επιπέδου.

Ο Παναιτωλικός κατάφερε να αποσπάσει το βαθμό της ισοπαλίας στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, μένοντας στο μηδέν με αντίπαλο τον Αστέρα Τρίπολης (0-0) στο Αγρίνιο. Ικανοποιητική εμφάνιση από την ομάδα του Γιάννη Αναστασίου, ο οποίος πραγματοποίησε παράλληλα το επίσημο ντεμπούτο το με την ομάδα. Έμεινε ικανοποιημένος από την εικόνα που είχαν στο γήπεδο, ο Έλληνας τεχνικός, άλλωστε ο Αστέρας έχει ανέβει επίπεδο και λογίζεται ως μια ομάδα της πρώτης εξάδας, τη στιγμή που οι Αγρινιώτες πάλεψαν για την παραμονή τους κατά την περσινή αγωνιστική περίοδο.

Παναθηναϊκός AKTOR: Στήριξη Ερντογάν σε Αταμάν για τις απειλές από Μακάμπι Τελ Αβίβ (video)
Super League: Δύο αγωνιστικές απαγόρευση στον Αλέξη Κούγια
Έπιασαν στα πράσα τον Μπολτάουζερ να κλέβει!
Αριστεία Φαρμακευτικής Αγοράς: Στη ΒΙΑΝΕΞ και την καθηγήτρια Ελένη Σκαλτσά τα δύο ειδικά βραβεία