Super League: Η βαθμολογία μετά τα παιχνίδια του Σαββάτου (20/2)

Δύο αναμετρήσεις που δεν ανέδειξαν νικητή, άνοιξαν την αυλαία της 23ης στροφής της Super League.

Συναρπαστικά ήταν τα δύο παιχνίδια του Σαββάτου (20/2) για την 23η αγωνιστική της Super League.

Στο ΟΑΚΑ έσπασαν καρδιές στο ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης, το οποίο έληξε 2-2. Οι Αρκάδες προηγήθηκαν 0-2 με γκολ σε δύο λεπτά, με την Ένωση να απαντά με δύο γκολ του Σιμάνσκι, να έχει δοκάρι κι άλλες ευκαιρίες να φτάσει στη νίκη.

Στο Περιστέρι, η ΑΕΛ κυριάρχησε στο πρώτο ημίχρονο και προηγήθηκε, αλλά ο Ατρόμητος έφτασε στην ισοφάριση σε 1-1. Οι «βυσσινί» παραμένουν στην τελευταία θέση, έχοντας δύο ματς λιγότερα.

Δείτε το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Super League…

Ιστιοπλοΐα: Πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες για Κοκκαλάνη, Μαραμενίδη και αδέρφια Σπανάκη