Η «τεσσάρα» του Παναθηναϊκού στον Βόλο (video+photos)

Δείτε πως ο Παναθηναϊκός διέσυρε 4-1 τον Βόλο στην τελευταία αγωνιστική της Super League για την κανονική περίοδο.

Ιδανικό φινάλε για τον Παναθηναϊκό στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος. Οι «πράσινοι» υποδέχθηκαν τον Βόλο και δεν είχαν πρόβλημα να επικρατήσουν 4-1 και να πάρουν ένα ακόμα τρίποντο.

Η ομάδα του Γιώργου Δώνη προηγήθηκε μόλις στο 3’ με τον Ντομινίκ Νατ να σκοράρει, ενώ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Φεντερίκο Μακέντα έκανε το 2-0.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, ο Βόλος ήταν αυτός που πάτησε καλύτερα και βρήκε γκολ με τον Γέντρισεκ, για να μειώσει 2-1.

Η ομάδα του Δώνη αμέσως… πάτησε γκάζι και με ένα ακόμα γκολ του ΜΑκέντα αλλά και ένα του Τάσου Χατζηγιοβάνη, έφτασε στο τελικό 4-1 και την άνετη νίκη.

Δείτε τα highlights του αγώνα

Παναθηναϊκός-Βόλος 4-1

Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ
Μπαρτσελόνα – Ολυμπιακός 75-77: Ξεκίνημα με «break» οι «ερυθρόλευκοι» | «Διπλό» και για τη Φενέρ