Λεβαδειακός – Ξάνθη 1-2: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα (video)

Δείτε πως η Ξάνθη νίκησε 2-1 τον Λεβαδειακό εκτός έδρας για την 7η αγωνιστική της Super League.

Η Ξάνθη ήταν αυτή που πανηγύρισε τη νίκη (2-1) στο ματς που έγινε στην έδρα του Λεβαδειακού την Κυριακή (21/10) για την 7η αγωνιστική της Super League.

Οι Ακρίτες προηγήθηκαν με τον Μπαξεβανίδη στο τέλος του ημιχρόνου, ενώ πέτυχαν και δεύτερο γκολ στο 70’ με τον Γέντρισεκ. Το μόνο που κατάφεραν οι Βοιωτοί, ήταν να μειώσουν με τον Σουμπίνιο στις καθυστερήσεις.

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα όπως μεταδόθηκαν από τα κανάλια Novasports

Αποχαιρετιστήριο Eurojackpot πάρτι στη Μαρίνα Σάττι
Λευτέρης Πετρούνιας: Ραντεβού με την Ιστορία για τον «άρχοντα των κρίκων» - Ώρα τελικού στο Ρίμινι
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός, Τενερίφη-Περιστέρι και τον Πετρούνια
Παπαπέτρου στο Onsports.gr: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, ευχαριστούμε τον κόσμο μας»