Λεβαδειακός-Ξάνθη: Γκολ στις καθυστερήσεις με Τζιώρα (video)

Στις καθυστερήσεις του αγώνα κατάφερε ο Λεβαδειακός να εξαργυρώσει την υπεροχή του.

Δυναμικά και επιθετικά αγωνιζόταν ο Λεβαδειακός στο πρώτο ημίχρονο κόντρα στην Ξάνθη, πιέζοντας για το γκολ. Μετά από μια σειρά χαμένων ευκαιριών, το γκολ για τους Βοιωτούς ήρθε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου.

Ο Εννομό έκανε το σουτ, ο Γκονσάλβες απέκρουσε, ο Νίλι πήρε το ριμπάουντ, έκανε το γύρισμα από τα αριστερά και ο Τζιώρας με πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0!

Δείτε το γκολ…

Μακάμπι - Παναθηναϊκός AKTOR: Νίκη μονόδρομος και επιστροφή στο ΟΑΚΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (02/05) - Με «αιώνιους» στην Euroleague και Άστον Βίλα-Ολυμπιακός
Γκραντ: “Ένα ματς όλη η σεζόν”
Αταμάν: “Έχω εμπιστοσύνη στους παίκτες μου, μπορούμε να κερδίσουμε”