Χαλαρή τριάρα για Λαμία

Μικρή αντίσταση βρήκε η Λαμία στην εντός έδρας αναμέτρησή της με τον ΑΟΧ επικρατώντας 3-0.

Κοντά στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας διατηρήθηκε η Λαμία η οποία είχε άνετο έργο απέναντι στον ΑΟΧ επικρατώντας 3-0. Μόλις στο 16’ ο Πίντο άνοιξε το σκορ από το σημείο του πέναλτι για τους γηπεδούχους.

Στο 53’ ο Καραγιάννης έκανε το 2-0 καθαρίζοντας το ματς για την ομάδα του για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα από τον Καραλή στο 77’.

Λαμία (Δ. Σπανός): Πίτκας, Ζουλιώτης, Παπαργυρίου, Κοτσώνης, Λεάντρο, Σιλιγαρδάκης, Καραγιάννης (69’ Μπαλού), Τζόκιτς, Μίλιεβιτς (83’ Μπουλούλη), Σιατραβανης (75’ Καραλής), Πίντο.
ΑΟ Χανιά (Γ. Λυρώνης): Πρίφτης, Καρτσαμπάς (59’ Καμινιώτης), Διαμαντόπουλος, Μπριλάκης, Παγώνης, Ιωαννίδης, Ρίκκα, Μπουζούκης, Σάντερσον (86’ Φυντικάκης), Δεινόπαπας (83’ Νύκταρης), Τσούτσης.

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό