Live Chat Παναθηναϊκός-Βόλος 3-0 (Τελικό)

Παναθηναϊκός-Βόλος: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.

Ο Παναθηναϊκός ξεκινάει τη μάχη για την υπεράσπιση του τίτλου του στο Κύπελλο Ελλάδας.

Το «τριφύλλι», όπως και την περασμένη σεζόν, έτσι και φέτος θα βρει στον δρόμο του τον Βόλο σε διπλά παιχνίδια. Οι «πράσινοι» φιλοξενούν στη Λεωφόρο την αξιόμαχη ομάδα της Μαγνησίας με στόχο να πάρουν νίκη με ένα καθαρό σκορ και να κάνουν πιο εύκολο το έργο τους για τη ρεβάνς του Ιανουαρίου. Θυμίζουμε ότι στο πρόσφατο ματς πρωταθλήματος ο Παναθηναϊκός συνέτριψε τον Βόλο στο Πανθεσσαλικό με 5-1.

Εκτός για το «τριφύλλι» είναι ο Πέρεθ και οι Πούγγουρας, Αϊτόρ, Τρουιγέ, Γκάνεα. Συγκεκριμένα, στην αποστολή βρίσκονται οι: Μπρινιόλι, Λοντίγκιν, Ξενόπουλος, Βαγιαννίδης, Χουάνκαρ, Ρουμπέν, Σένκεφελντ, Ιωαννίδης, Σπόραρ, Μπερνάρ, Σάντσες, Τσέριν, Τσόκαϊ, Κουρμπέλης, Μάγκνουσον, Κώτσιρας, Σάρλια, Παλάσιος, Βέρμπιτς, Καμπετσής, Σιδεράς, Κυριόπουλος, Σαβιέρ.

Ο Τάσος Τσοκάνης αποτελεί το μοναδικό πρόβλημα για τον Κώστα Μπράτσο ενόψει της αναμέτρησης με τον Παναθηναϊκό. Στην αποστολή είναι οι: Κλέιμαν, Κότνικ, Αλχο, Τάχατος, Ασλανίδης, Ουές, Εσκοβάλ, Πίρινεν, Σιέλης, Τριανταφύλλου, Λυμπεράκης, Ματίγια, Μπαριέντος, Μεταξάς, Μεσκίδα, Ντέλετιτς, Φερνάντες, Νοκέρ, Οζέγκοβιτς, Κούτσιας.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.