Live Chat τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική

Live Chat τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική

Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports τη δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Φουλ αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική. Με έξι αναμετρήσεις συνεχίζεται η 5η αγωνιστική της Super League 2, ενώ για τη Γ’ Εθνική διεξάγονται τα παιχνίδια της 5ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο και της 4ης στροφής στους υπόλοιπους τέσσερις.

Όλα παιχνίδια αρχίζουν στις 15:00 και το Onsports θα σας ενημερώνει για την εξέλιξή τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Super League 2

Α’ Όμιλος

Μακεδονικός-ΠΟΤ Ηρακλής 2-0 (3/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου 1-0 (3/12)

15:00 ΑΕΛ-Θεσπρωτός
15:00 ΝΠΣ Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας
15:00 Παναθηναϊκός Β-Πανσερραϊκός
15:00 Διαγόρας-ΠΑΟΚ Β

Δευτέρα 5/12
15:00 Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

Β’ Όμιλος

ΠΑΟ Ρουφ-Ηρόδοτος 1-2 (2/12)
Ηλιούπολη-Παναχαϊκή 2-1 (2/12)
Απόλλων Σμύρνης-Χανιά 1-0 (3/12)
Αιγάλεω-Ολυμπιακός Β 0-0 (3/12)

14:30 Καλαμάτα-Επισκοπή
15:00 Προοδευτική-Κηφισιά

Δευτέρα 5/12
15:15 Athens Καλλιθέα-ΑΕΚ Β (ΕΡΤ3)

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

Γ' Εθνική

1ος όμιλος - 5η αγωνιστική

Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου
Αγροτικός Αστέρας-Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης
Καβάλα-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας-Πανθρακικός
Ρεπό: Δόξα Δράμας

2ος όμιλος

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός Φούφα
ΑΕΠ Κοζάνης-Σβορώνος
Ελασσόνα-Δωτιέας Αγιάς
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Εθνικός Κεραμιδίου
Θύελλα Σαρακηνών-Καστοριά
Ολυμπιακός Βόλου-Κοζάνη
Πιερικός-ΑΟ Χανιώτης

3ος όμιλος

11:00 Ζάκυνθος-ΑΕ Λευκίμμης
14:00 Αστέρας Πετριτή-Τρίκαλα
Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Υπάτου
Τηλυκράτης-Διγενής Νεοχωρίου
Χαλκίδα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας-Παναγρινιακός
Φήκη-Πανελευσινιακός

4ος όμιλος

13:00 Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΕ Μυκόνου-Ερμιονίδα
Ιάλυσος-Παναργειακός
Πανγυθεατικός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανιώνιος-Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός-Πάτραι
Αιολικός-Ρόδος

5ος όμιλος

Αλμυρός-Μοσχάτο
Άγιος Νικόλαος-Εθνικός
Φωστήρας-Πόρος
Άγιος Ιερόθεος-Μαρκό
ΑΟ Τυμπακίου-Γιούχτας
Θύελλα Ραφήνας-Αγία Παρασκευή
Άρης Πετρούπολης-Κερατσίνι

Μπείτε και σχολιάστε στο Live Chat του Onsports:



Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/05) - Πού θα δείτε τους ημιτελικούς Παναθηναϊκού, Ολυμπιακού
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/05) - Πού θα δείτε τους ημιτελικούς Παναθηναϊκού, Ολυμπιακού
Final 4 Euroleague 2024: Η πιο μεγάλη ώρα για Παναθηναϊκό AKTOR και Ολυμπιακό είναι τώρα!
Final 4 Euroleague 2024: Η πιο μεγάλη ώρα για Παναθηναϊκό AKTOR και Ολυμπιακό είναι τώρα!
NBA: Οι Σέλτικς σοβαρεύτηκαν και έκαναν εύκολα το 2-0 με Πέισερς
NBA: Οι Σέλτικς σοβαρεύτηκαν και έκαναν εύκολα το 2-0 με Πέισερς
Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων της ημέρας (24/05) - «Ιερό πάθος» για Παναθηναϊκό, Ολυμπιακό
Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων της ημέρας (24/05) - «Ιερό πάθος» για Παναθηναϊκό, Ολυμπιακό
©2011-2024 Onsports.gr - All rights reserved