Premier League: Πάρτι στο ημίχρονο με Έβερτον η Τότεναμ - Έπιασε Ανρί ο Κέιν! (videos)

Premier League: Η Τότεναμ προηγείται 3-0 στο ημίχρονο της Έβερτον. Ο Κέιν ισοφάρισε την επίδοση του Τιερί Ανρί.

Η Τότεναμ έχει μετατρέψει το εντός έδρας με την Έβερτον σε περίπατο, αφού προηγείται 3-0 στο ημίχρονο με αυτογκόλ του Κιν κι ακόμα δύο γκολ από τους Σον και Κέιν.

Ο τελευταίος, μάλιστα, έχει σημειώσει 13 γκολ σε 15 ματς εναντίον της Έβερτον, ενώ με το 3-0, ισοφάρισε στην έκτη θέση των σκόρερ όλων των εποχών στην Premier League, τον σπουδαίο Τιερί Ανρί με 175 γκολ.

Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τη σημερινή μάχη του Παναθηναϊκού στη Euroleague
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)
Ολυμπιακός - Άστον Βίλα: Με 1.600 φιλάθλους οι Άγγλοι στο «Γ. Καραϊκάκης»
Ο Γουόρνικ δικαιώνει Παναθηναϊκό και Αταμάν για τα σοβαρά διαιτητικά λάθη στο Game1 με τη Μακάμπι