Premier League: Μυθική επιστροφή από Τσέλσι με γκολάρες από Κόβασιτς και Πούλισιτς (videos)

Premier League: Απολαυστικό το ντέρμπι Τσέλσι - Λίβερπουλ, με τους γηπεδούχους να επιστρέφουν από το 0-2 μέσα στο πρώτο ημίχρονο με απίθανα γκολ.

Τι ματς Θεέ μου...

Κλισέ, αλλά το μόνο που μπορεί να αποτυπώσει στο έπακρο, όσα έγιναν στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα της Τσέλσι με την Λίβερπουλ.

Οι «κόκκινοι» προηγήθηκαν από νωρίς με 0-2 χάρη στα γκολ του Μανέ (δείτε το ΕΔΩ) και του Σαλάχ (δείτε το ΕΔΩ).

Ωστόσο, η Τσέλσι δεν παρέδωσε τα άπλα.

Αρχικά μείωσε το σκορ σε 1-2 με ένα τρομερό σουτ του Κόβασιτς.

Και στη συνέχεια, στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ήρθε το γκολ του Πούλισιτς για το 2-2.