Επικό σκηνικό στην Ολλανδία - Άνοιξαν τα ποτιστικά μετά το γκολ του Μπότου (photos+video)

Απίστευτο αυτό που συνέβη στην Ολλανδία όταν άνοιξαν τα ποτιστικά στο Γκο Αχέντ Ιγκλς-Τσβόλε λίγο πριν το φινάλε του αγώνα.

Δεν υπάρχει αυτό έγινε σε αγώνα του ολλανδικού πρωταθλήματος.

Στο 90ο λεπτό της αναμέτρησης της Γκο Αχέντ Ιγκλς με την Τσβόλε και με το σκορ στο 1-0 χάρη στο γκολ Γιάννη-Φοίβου Μπότου, άνοιξαν τα ποτιστικά του γηπέδου.

Το αυτόματο σύστημα ποτισμού ενεργοποιήθηκε από το... πουθενά, με αποτέλεσμα να βρέξει τόσο τους παίκτες όσο και το χορτάρι.

Το παιχνίδι διεκόπη για μερικά λεπτά ώστε τα μπεκ να σταματήσουν και να ολοκληρωθεί το ματς.

Δείτε το επικό σκηνικό:

Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή