Live Chat τα αποτελέσματα σε Football League και Γ’ Εθνική

Live Chat τα αποτελέσματα σε Football League και Γ’ Εθνική

Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη των αγώνων σε Football League και Γ’ Εθνική.

Φουλ δράση περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα σε Football League και Γ’ Εθνική. Στη Football League διεξάγεται η 13η αγωνιστική σε βόρειο και νότιο όμιλο με δυνατές αναμετρήσεις.

Η Γ’ Εθνική συνεχίζεται με κρίσιμες μάχες σε όλους τους ομίλους, ενώ στον 6ο όμιλο διεξάγεται ένα εξ αναβολής παιχνίδι.

Όλα τα παιχνίδια αρχίζουν στις 17:00, εκτός από αυτά του 8ου ομίλου που αρχίζουν στις 14:45 και το Onsports θα σας ενημερώνει για την εξέλιξή τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Football League - 13η αγωνιστική

Βόρειος Όμιλος

Τρίγλια-Θεσπρωτός
Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια
Πιερικός-Καβάλα
Απόλλων Πόντου-Ολυμπιακός Βόλου
Πανσερραϊκός-ΑΕΠ Κοζάνης

Νότιος Όμιλος

15:30 Σαντορίνη-Ιάλυσος
Ασπρόπυργος-Αιγάλεω
Νίκη Βόλου-Αστέρας Βλαχιώτη
Καλλιθέα-ΑΟ Επισκοπής
Καλαμάτα-Ρόδος 1-0 (22/5)

Γ’ Εθνική

1ος όμιλος - 12η αγωνιστική
ΑΕ Εύοσμου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού-ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Ηρακλής-Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Αλεξανδρούπολη FC
Αετός Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος - 12η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟ Κουφαλίων
Θύελλα Σαρακηνών-Θερμαϊκός
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αναγέννηση Πλαγιάς-Νίκη Αγκαθιάς
Αετός Βαρβάρας-Νέα Καλλικράτεια
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός
Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

3ος όμιλος - 12η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΟ Φήκης
Μακεδονικός Φούφα-Δίας Δίου
Αετός Μακρυχωρίου-Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Ελασσόνας
ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη-Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς-Ηρακής Ψαχνών
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-3 α.α
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

5ος όμιλος - 10η αγωνιστική
15:15 Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-ΟΦΑΜ
16:00 ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης
16:00 ΑΕ Μεσολογγίου-Κέρκυρα
ΠΑΣ Θύελλα-Θύελλα Κατσικάς
Αμβρακικός Λουτρού-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα-Παναγρινιακός

6ος όμιλος - 8η αγωνιστική (εξ αναβολής)
13:30 Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός

7ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Ερμής Μελιγούς-Πανναυπλιακός
Παναρκαδικός-Κηφισιά
ΑΕ Ερμιονίδας-Μολαϊκός
Πανγυθεατικός-Κορωνίδα Κοιλάδας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

8ος όμιλος - 10η αγωνιστική
14:45 Αιολικός-Αίας Σαλαμίνας
14:45 ΑΟ Καραβάς-Ακράτητος
14:45 Πυθαγόρας-Πανελευσινιακός
14:45 Κερατσίνι-ΑΠΕ Μικρασιατική
14:45 Αστέρας Βάρης-ΑΟ Πυλίου Κω
14:45 Θύελλα Ραφήνας-Αετός Λουτρών

9ος όμιλος - 10η αγωνιστική
14:30 Παλληξουριακός-ΑΟ Διαβολιτσίου
15:00 ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή-Παναιγιάλειος
Πάμισος Μεσσήνης-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Αίας Γαστούνης-Ναυπακτιακός Αστέρας
Θύελλα Πατρών-ΑΠΣ Ζάκυνθος αναβλ.
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

10ος όμιλος - 12η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστα-Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης-Άγιος Νικόλαος
Ατσαλένιος-Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αλμυρός Γαζίου
Ρεθυμνιακός-Πλατανιάς 2-1 (22/5)
Άρης Ρεθύμνου-Γιούχτας 0-3 α.α
Πόρος-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports



Θρήνος στην Άρσεναλ: Πέθανε ο Κέβιν Κάμπελ
Θρήνος στην Άρσεναλ: Πέθανε ο Κέβιν Κάμπελ
Euro 2024: Ο Κιλιάν Εμπαπέ έστειλε μήνυμα για τη Γαλλία – «Έτοιμοι να πετύχουμε κάτι μεγάλο» (video)
Euro 2024: Ο Κιλιάν Εμπαπέ έστειλε μήνυμα για τη Γαλλία – «Έτοιμοι να πετύχουμε κάτι μεγάλο» (video)
Νεκρός ο 26χρονος διεθνής τερματοφύλακας Ματίγια Σάρκιτς
Νεκρός ο 26χρονος διεθνής τερματοφύλακας Ματίγια Σάρκιτς
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Ισπανία - Κροατία, Ιταλία - Αλβανία και Ουγγαρία - Ελβετία
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Ισπανία - Κροατία, Ιταλία - Αλβανία και Ουγγαρία - Ελβετία
©2011-2024 Onsports.gr - All rights reserved