Live Chat τα αποτελέσματα σε Super League 2, Football League και Γ’ Εθνική

Live Chat τα αποτελέσματα σε Super League 2, Football League και Γ’ Εθνική

Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη των αγώνων σε Super League 2, Football League και Γ’ Εθνική.

Δράση σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα. Στη Super League 2 διεξάγεται η 4η αγωνιστική των play offs και στη Football League η 12η αγωνιστική σε βόρειο και νότιο όμιλο. Στη Γ’ Εθνική διεξάγονται παιχνίδια σε όλους τους ομίλους.

Τα παιχνίδια της Super League 2 αρχίζουν στις 14:45, ενώ η σέντρα για τα ματς σε Football League και Γ’ Εθνική είναι στις 17:00.

Το Onsports θα σας ενημερώνει για την εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Super League 2 play off - 4η αγωνιστική

Διαγόρας-Ιωνικός
Ξάνθη-Εργοτέλης
Λεβαδειακός-Χανιά

Football League - 12η αγωνιστική

Βόρειος Όμιλος

Καβάλα-Απόλλων Πόντου
Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός-Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης-Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός-Τρίγλιας 1-0 (15/5)

Νότιος Όμιλος

16:00 Επισκοπή-Καλαμάτα
Ιάλυσος-Νίκη Βόλου
Ρόδος-Αστέρας Βλαχιώτη
Αιγάλεω-Σαντορίνη
Καλλιθέα-Ασπρόπυργος

Γ’ Εθνική

1ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Εύοσμου-Εθνικος Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμοτείχου-Ηρακλής
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου-Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αλεξανδρούπολη FC-Αετός Ορφανού
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-3 α.α.

2ος όμιλος - 11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αετός Βαρβάρας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών
Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Γιαννιτσών
Θερμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αναγέννηση Πλαγιάς
Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης-Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου-Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Κοζάνη
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Φωκικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΓΣ Αλμυρού
Αταλάντη-Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου-Ηρακλής Ψαχνών
Νέα Αρτάκη-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος - 9η αγωνιστική
15:00 Κέρκυρα-ΠΑΣ Πρέβεζα
16:30 Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Θύελλα-Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Καληράχης
ΟΦΑΜ-Παναγρινιακός αναβλ.
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου αναβλ.

6ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Ηλιούπολη-Φωστήρας
Εθνικός-ΑΕ Μυκόνου (17/5, 13:00)
Χαραυγιακός-Προοδευτική 3-1 (15/5, 17:00)
Μοσχάτο-Πανιώνιος αναβλ.
Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός αναβλ.

7ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Πανγυθεατικός
Ερμής Μελιγούς-Παναρκαδικός
Κορωνίδα Κοιλάδας-ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέου Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος
Άρης Σκάλας-Μολαϊκός
Ρεπό: Ερμιονίδα

8ος όμιλος - 9η αγωνιστική
13:30 Πανελευσινιακός-Αετός Λουτρών
Αίας Σαλαμίνας-Κερατσίνι
Μικρασιατική Χίου-Αστέρας Βάρης
ΑΟ Πυλίου Κω-Θύελλα Ραφήνας
Ακράτητος-Πυθαγόρας (17/5, 11:30)
Αιολικός-ΑΟ Καραβά (17/5, 15:00)

9ος όμιλος - 9η αγωνιστική
13:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληξουριακός
14:00 ΠΑΟ Βάρδας-Εθνικός Σκουλικάδου
14:30 Παναιγιάλειος-ΑΟ Τσιλιβή
15:00 Ζάκυνθος-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχαϊκή-Πάμισος Μεσσήνης
ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Γιούχτας-Ατσαλένιος
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας-Δαμάστα
Πλατανιάς-Πόρος
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης
Άγιος Νικόλαος-Αλμυρός
Άρης Ρεθύμνου-Ηρόδοτος 0-3 α.α.
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports



ΑΕΚ: Επίσημη η παραχώρηση του Πόνσε στους Χιούστον Ντάιναμο - Επιστρέφει στην Ελλάδα ο Αλμέιδα
ΑΕΚ: Επίσημη η παραχώρηση του Πόνσε στους Χιούστον Ντάιναμο - Επιστρέφει στην Ελλάδα ο Αλμέιδα
LIVE Euro 2024: Η εξέλιξη του αγώνα Βέλγιο - Σλοβακία
LIVE Euro 2024: Η εξέλιξη του αγώνα Βέλγιο - Σλοβακία
Ιστιοπλοΐα: Με τα 420 συνεχίζονται τα προπονητικά καμπ στο Athens International Sailing Center
Ιστιοπλοΐα: Με τα 420 συνεχίζονται τα προπονητικά καμπ στο Athens International Sailing Center
Euro 2024, Ρουμανία – Ουκρανία 3-0: Θρίαμβος και βάσεις πρόκρισης στα νοκ άουτ!
Euro 2024, Ρουμανία – Ουκρανία 3-0: Θρίαμβος και βάσεις πρόκρισης στα νοκ άουτ!
©2011-2024 Onsports.gr - All rights reserved