Live Chat τα αποτελέσματα σε Football League και Γ’ Εθνική

Live Chat τα αποτελέσματα σε Football League και Γ’ Εθνική

Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη των αγώνων σε Football League και Γ’ Εθνική.

Αγωνιστική Τετάρτη και η σημερινή, με εμβόλιμη αγωνιστική στη Football League και σε τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Στον Βόρειο όμιλο της Football League ξεχωρίζουν οι εκτός έδρας μάχες των Βέροιας και Πανσερραϊκού που θέλουν να επιστρέψουν στις νίκες, ενώ στον Νότιο όμιλο η Καλαμάτα επιδιώκει να παραμείνει στην κορυφή.

Εμβόλιμη δράση έχουμε στον 1ο, 2ο, 3ο και 10ο όμιλο της Γ’ Εθνικής με τη 10η αγωνιστική, καθώς και μια εξ αναβολής αναμέτρηση της 5ης αγωνιστικής στον 8ο όμιλο.

Όλα τα παιχνίδια αρχίζουν στις 17:00 και το Onsports θα σας ενημερώνει για την εξέλιξή τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Football League - 11η αγωνιστική

Βόρειος Όμιλος

Απόλλων Πόντου-Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας-Τρίγλια
Πιερικός-Πανσερραϊκός
(13/5) Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΠ Κοζάνης
Καβάλα-Θεσπρωτός αναβλ.

Νότιος Όμιλος

(15.00) Νίκη Βόλου-Ρόδος
Ιάλυσος-Αιγάλεω
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
Σαντορίνη-Καλλιθέα αναβλ.
Αστέρας Βλαχιώτη-Επισκοπή αναβλ.

Γ’ Εθνική

1ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού-Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης-Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής-ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς-ΑΕ Διδυμοτείχου
Αετός Οφρυνίου-Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Αλεξανδρούπολη FC 0-3 α.α.

2ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΟ Κουφαλίων
Εθνικός Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός-Νέα Καλλικράτεια
Αγροτικός Αστέρας-Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό: Αναγέννηση Πλαγιάς

3ος όμιλος - 10η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων
Ερμής Αμυνταίου-Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφα-Εθνικός Ν.Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα-ΠΟ Φήκης
Κοζάνη-ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Δίας Δίου
Ρεπό: Αετός Μακρυχωρίου

8ος όμιλος - 5η αγωνιστική
Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός

10ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Γιούχτας
Ρεθυμνιακός-Ατσαλένιος
ΑΟ Πόρου-Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης-Άρης Σούδας
Αλμυρός-Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πλατανιάς
ΑΟ Δαμάστας-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α.
ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α.

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports



Ετήσιες τακτικές κρισεις των αξιωματικών του στρατού - Αποφάσεις Ανωτάτου Στρατιωτικού Συμβουλίου
Ετήσιες τακτικές κρισεις των αξιωματικών του στρατού - Αποφάσεις Ανωτάτου Στρατιωτικού Συμβουλίου
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου: Μυθική Φέμκε Μπολ χρυσό με παγκόσμιο ρεκόρ!
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου: Μυθική Φέμκε Μπολ χρυσό με παγκόσμιο ρεκόρ!
Νότια Αφρική: Όρκα σκοτώνει έναν μεγάλο λευκό καρχαρία μέσα σε μόλις δύο λεπτά (Bίντεο)
Νότια Αφρική: Όρκα σκοτώνει έναν μεγάλο λευκό καρχαρία μέσα σε μόλις δύο λεπτά (Bίντεο)
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Ξύλο του Σχίζα με τον γυμναστή της Ένωσης
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Ξύλο του Σχίζα με τον γυμναστή της Ένωσης
©2011-2024 Onsports.gr - All rights reserved