Τουρκία - Ελλάδα 2-1: Τα highlights του αγώνα (video)

Δείτε πως η Τουρκία νίκησε 2-1 την Ελλάδα σε φιλικό αγώνα στην Αττάλεια.

Σε ένα παιχνίδι στο οποίο ο Άγγελος Αναστασιάδης έκανε… σωρεία δοκιμών, η Ελλάδα παρουσίασε δυο πρόσωπα. Ένα… τραγικό στο πρώτο ημίχρονο, κυρίως στο πρώτο εικοσάλεπτο, κι ένα πολύ καλύτερο στο φινάλε των πρώτων 45 λεπτών αλλά και στο μεγαλύτερο μέρος του δευτέρου ημιχρόνου. Η Τουρκία προηγήθηκε 2-0 με γκολ των Τσενγκίζ και Καραμάν, με τον Κουρμπέλη στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων να διαμορφώνει το τελικό 2-1 στην Αττάλεια.

Δείτε τα highlights από το Τουρκία - Ελλάδα

Η Βίρτους έστειλε την Εφές... σπίτι της και πάει στην Μπασκόνια για την πρόκριση στα playoffs
«Πάρτι» της Παρί Σεν Ζερμέν στη Βαρκελώνη και ραντεβού με Ντόρτμουντ στα ημιτελικά
Θρίαμβος για το Περιστέρι του Σπανούλη - Ιστορική πρόκριση στο Final Four του BCL
Γνώριμοι στην Ελλάδα οι διαιτητές στις ρεβάνς ΠΑΟΚ - Μπριζ και Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός