Live Chat: Τα αποτελέσματα στη Football League και στη Γ' Εθνική (2/12)
1 SHARE

Live Chat: Τα αποτελέσματα στη Football League και στη Γ' Εθνική (2/12)

Παρακολουθήστε από το Live του Onsports τη σημερινή δράση σε Football League και Γ' Εθνική

Με δυνατά παιχνίδια συνεχίζεται η 7η αγωνιστική στη Football League. Το Onsports θα σας μεταφέρει όλα συμβαίνουν στους αγώνες της «μικρής» λίγκας, ενώ θα υπάρχει ενημέρωση και για τα αποτελέσματα όλων των αγώνων που διεξάγονται στη Γ' Εθνική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Football League - 7η αγωνιστική

Πλατανιάς – Τρίκαλα 2-0 (1/12)
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 2-2 (1/12)
Σπάρτη – Βόλος
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
Κέρκυρα – ΑΟΧ Κισσαμικός

Γ' Εθνική

1ος όμιλος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

2ος όμιλος
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0 (1/12)
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 (1/12)
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

5ος όμιλος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Ατσαλένιος – Γιούχτας
Ιωνικός – Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

6ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου 0-2 (1/12)
Διαγόρας Βραχνέικων – Ιάλυσος (13:00)
Πανηλειακός – Παλληνιακός
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος
Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας (5/12)

7ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Χαλκίδας – Πανθηραϊκός
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας

8ος όμιλος
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου (13:30)
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

Ολυμπιακός: Ποιος Μπεργκ; Αυτός έχει τρελάνει τον Μαρτίνς (photos)
Ολυμπιακός: Ποιος Μπεργκ; Αυτός έχει τρελάνει τον Μαρτίνς (photos)
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης: Ώρα για αντίδραση!
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης: Ώρα για αντίδραση!
NBA: «Σκούπα» για Μπακς, τεράστιος Γιάννης (photos+video)
NBA: «Σκούπα» για Μπακς, τεράστιος Γιάννης (photos+video)
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (23/04)
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (23/04)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies