LIVE τα αποτελέσματα σε Football League και Γ’ Εθνική (4/2)

LIVE τα αποτελέσματα σε Football League και Γ’ Εθνική (4/2)

Παρακολουθήστε ζωντανά από το Onsports την δράση όλων των αγώνων στην Football League και την Γ΄ Εθνική.

Δράση χωρίς σταματημό και σήμερα στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία του ελληνικού ποδοσφαίρου και πολλές κρίσιμες αναμετρήσεις στην Γ’ Εθνική.

Με τέσσερα ματς συνεχίζεται σήμερα η 15η αγωνιστική της Football League. Θυμίζουμε, χθες η Δόξα Δράμας πανηγύρισε μεγάλη νίκη στη Βέροια επί της ομώνυμης ομάδας με 2-0.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα (ώρα έναρξης 15:00):

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας) Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου) - Φραγκούλης (Πρέβεζας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κακριδής (Πειραιά) Βοηθοί: Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας) - Καραθανάσης (Αν. Αττικής)
4ος: Φώτης (Εύβοιας)

Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας) Βοηθοί: Καρβούνης (Μεσσηνίας) - Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Αντιπαριώτης (Αν. Αττικής)

Άρης – Σπάρτη
Διαιτητής: Τζουμαλάκης (Σερρών) Βοηθοί: Καμπούρης (Σερρών) - Κρυωνάς (Σερρών)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

Πλήρης δράση όμως σήμερα και στην Γ’ Εθνική με πολλές και κρίσιμες αναμετρήσεις. Στον 1ο όμιλο θα λάβει χώρα η 15η αγωνιστική, στον 2ο θα διεξαχθεί η 22η, στον 3ο και τον 4ο θα πραγματοποιηθεί η 18η ημέρα, ενώ σε όλους τους υπόλοιπους ομίλους θα τελεστεί η 14η αγωνιστική.

1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

ΑΕ Διδυμοτείχου-Καβάλα 15:00
Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 15:00
Ελπίς Σκουτάρεως-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Νέστος Χρυσούπολης 15:00
Δόξα Προσκυνητών-Απόλλων Παραλιμνίου 15:00
Αετός Ορφανού-Άρης Αβάτου 15:00

 2ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου 15:00
Μακεδονικός-Νάουσα 15:00
ΑΕ Καρίτσας-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 15:00
ΑΟ Καρδίας-Καμπανιακός 15:00
Εδεσσαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας 15:00
Κιλκισιακός-ΑΕΠ Ηρακλής 15:00
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Πιερικός 15:00
Ρεπό: Λαγκαδάς


3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Πανλευκάδιος-ΑΕ Λευκίμμης 14:00
Εθνικός Φιλιππιάδας-Θεσπρωτός 15:00
Αστέρας Παραποτάμου-Τηλυκράτης 15:00
Σκουφάς Κομποτίου-Ερμής Αμυνταίου 15:00
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕΠ Καραγιαννίων 15:00
Καστοριά-Δόξα Κρανούλας 0-3 (α.α.)
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος


4ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Νίκη Βόλου-Οπούντιος Μαρτίνου 15:00
Βελούχι-Διγενής Νεοχωρίου 15:00
Θήβα-Βόλος 15:00
Αλμυρός-Αστέρας Ιτέας 15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων-Αμβρυσσέας 15:00
ΑΟ Σελλάνων-Ολυμπιακός Βόλου 15:00
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Πύλου 15:00
Διαγόρας Βραχνέικων-Αστέρας Αμαλιάδας 15:00
ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα 15:00
Παναρκαδικός-Λεωνίδιο 15:00
Πανηλειακός-Ζάκυνθος 15:00
Παλληξουριακός-Αχαϊκή 15:00

6ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Εθνικός Πειραιώς-Προοδευτική 1-0
Διαγόρας Ρόδου-Πέλοπας Κιάτου 14:30
Ιωνικός-Ένωση Ασπροπύργου 15:00
Ζευγολατιό-Ιάλυσος 15:00
Λουτράκι-Ρόδος 15:00
Ρεπό: Κερατσίνι

7ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Ερμής Κιβερίου-Ερμιονίδα 1-1
Πανθηραϊκός-Αήττητος Σπάτων 12:30
Θύελλα Ραφήνας-Παναργειακός 15:00
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ταμυναϊκός 15:00
Χαλκίδα-Τρίγλια Ραφήνας 15:00
Ρεπό: Αιολικός

 8ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Άγιος Ιερόθεος-Ηρόδοτος 15:00
Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών 15:00
Ιεράπετρα-ΑΟ Παλαιοχώρας 15:00
ΑΕ Μυλοποτάμου-Φωστήρας 15:00
Ατσαλένιος-Κηφισιά 15:00
Ρεπό: Αιγάλεω

Μπείτε στο Live Chat του Onsports και σχολιάστε:

 

Survivor 2: Οι «μάσκες»των παικτών έπεσαν - Ποιους δίνει στεγνά η Μελίνα;
Survivor 2: Οι «μάσκες»των παικτών έπεσαν - Ποιους δίνει στεγνά η Μελίνα;
Τανκ και πράσινα άλογα μπροστά σε αυτό ΤΟ Hummer
Τανκ και πράσινα άλογα μπροστά σε αυτό ΤΟ Hummer
Survivor spoiler - διαρροή: Ποια ομάδα θα κερδίσει σήμερα (22/05) το έπαθλο επικοινωνίας;
Survivor spoiler - διαρροή: Ποια ομάδα θα κερδίσει σήμερα (22/05) το έπαθλο επικοινωνίας;
ΠΑΟΚ: «Τελειώνει» ο Μακ, στον «αέρα» Μπίσεσβαρ-Ελ Καντουρί
ΠΑΟΚ: «Τελειώνει» ο Μακ, στον «αέρα» Μπίσεσβαρ-Ελ Καντουρί

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης