LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική

LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική

Παρακολουθήστε ζωντανά από το Onsports την δράση των αγώνων για την Football League και την Γ΄ Εθνική.

Πλήρης αγωνιστική δράση στη δεύτερη και τρίτη τάξει κατηγορία του ελληνικού ποδοσφαίρου με πολλές και σπουδαίες αναμετρήσεις.

Συνοπτικά το πρόγραμμα της Football League (3η αγωνιστική):

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή - Εργοτέλης
Άρης – Καλλιθέα
Βέροια - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Σπάρτη - Απόλλων Λάρισας
Πανσερραϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς
ΟΦΗ – Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

Την ίδια ώρα, στις 15:00 όλη η Ελλάδα θα βρίσκεται στη σέντρα για την διεξαγωγή των αγώνων της Γ΄ Εθνικής. Θυμίζουμε πως η αυλαία άνοιξε χθες με τις νίκες των ΝΠΣ Βόλου απέναντι στον Αμβρυσσέας Διστόμου με 3-1 και Ηλυσιακού κόντρα στην ΑΕ Μυλοποτάμου με 2-0.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και των οκτώ ομίλων:

1ος όμιλος

Ελπίδα Σκουτάρεως - ΑΕ Διδυμοτείχου
ΑΟ Καβάλας - Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής - Άρης Αβάτου
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Αλμωπός Αριδαίας - Αγροτικός Αστέρας
Πιερικός - ΑΕ Καρίτσας
ΑΣΦ Αλεξάνδρεια - Κιλκισιακός
Καμπανιακός - Νάουσα
Ηρακλής - Μακεδονικός Νεάπολης
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Καρδίας

3ος όμιλος

Δόξα Κρανούλας - Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά - Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός - ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης - Τηλυκράτης
Μακεδονικός Φούφα - Ερμής Αμυνταίου
Εθνικός Φιλιππιάδας - Αστέρας Παραπόταμου

4ος όμιλος

ΝΠΣ Βόλος - Αμβρυσσέας Διστόμου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
ΓΣ Αλμυρός - Αχιλλέας Φαρσάλων
Αστέρας Ιτέας - Οπούντιος Μαρτίνου
Διγενής Νεοχωρίου - Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι - ΑΟ Σελλάνων

5ος όμιλος

Λεωνίδιο - Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Αμαλιάδας - Αχαϊκή
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
Καλαμάτα - Ζάκυνθος 1961
Αστέρας Βλαχιώτη – Παλληξουριακός
ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός

6ος όμιλος

ΑΠΟ Κερατσίνι - ΑΟ Προοδευτική Νεολαία
Ασπρόπυργος - ΓΑΣ Ιάλυσος
Πέλοπας Κιάτου - ΑΣ Ρόδου
Εθνικός - ΑΟ Λουτράκι
Διαγόρας Ρόδου - ΑΟ Ζευγολατιού

7ος όμιλος

Αιολικός - Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός - ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός - ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός ΑΟ - ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Ραφήνας - Ερμής Κιβερίου

8ος όμιλος

Αιγάλεω - Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας - Φωστήρας
ΑΟ Ερμής Ζωνιανών - ΑΕ Κηφισιάς
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου - ΠΟ Ατσαλένιου
Ηλυσιακός ΑΟ - ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Survivor 2: Η πρώτη ανάρτηση της Ντάρια μετά την αποχώρησή της: «Ανυπομονώ να επιστρέψω στη ζωή μου»
Survivor 2: Η πρώτη ανάρτηση της Ντάρια μετά την αποχώρησή της: «Ανυπομονώ να επιστρέψω στη ζωή μου»
NBA: Ο ΛεΜπρόν αντιστέκεται στους Σέλτικς (photos+video)
NBA: Ο ΛεΜπρόν αντιστέκεται στους Σέλτικς (photos+video)
ΑΕΚ: Η ιδιαίτερη… ατάκα Μελισσανίδη σε Ουζουνίδη
ΑΕΚ: Η ιδιαίτερη… ατάκα Μελισσανίδη σε Ουζουνίδη
Παναθηναϊκός Superfoods - ΠΑΟΚ: Κάνει το 2-0 και βλέπει τελικούς
Παναθηναϊκός Superfoods - ΠΑΟΚ: Κάνει το 2-0 και βλέπει τελικούς

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης