Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Με εκτός έδρας αναμέτρηση ξεκινά το νέο πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός Βόλου, ενώ η Νίκη θα παίξει στην έδρα της.

Συγκεκριμένα, οι «ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν τον ΑΠΟΚ Βελούχι εκτός έδρας, ενώ στην Νέα Ιωνία θα γίνει το ματς της Νίκης με τον Ρήγα Φεραίου. Η τρίτη ομάδα της πόλης, ο ΝΠΣ Βόλος θα αρχίσει εντός κόντρα στον Αστέρα Ιτέα.

Συνοπτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

1η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου - Αχιλλέας Φαρσάλων
Θήβα - ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι - Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου - Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου - Αμβρυσσέας Διστόμου
ΝΠΣ Βόλος - Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός

2η αγωνιστική

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Τζόκερ κλήρωση: Αυτοί είναι οι αριθμοί που κερδίζουν τις 700.000 ευρώ
Τζόκερ κλήρωση: Αυτοί είναι οι αριθμοί που κερδίζουν τις 700.000 ευρώ
Ντιναμό Κιέβου-ΑΕΚ 0-0: Δεν σκόραρε και η πρόκριση «πάγωσε» στο Κιέβο
Ντιναμό Κιέβου-ΑΕΚ 0-0: Δεν σκόραρε και η πρόκριση «πάγωσε» στο Κιέβο
Live Chat Ντιναμό Κιέβου – ΑΕΚ 0-0 (τελικό)
Live Chat Ντιναμό Κιέβου – ΑΕΚ 0-0 (τελικό)
Εύκολα η Φενέρ
Εύκολα η Φενέρ
Ειρήνη Λαγούδη: Φωτογραφία ντοκουμέντο ανατρέπει τα δεδομένα (vid)
Ειρήνη Λαγούδη: Φωτογραφία ντοκουμέντο ανατρέπει τα δεδομένα (vid)
Συναγερμός στο Ελ. Βενιζέλος – Αυτή είναι η γυναίκα που προκάλεσε πανικό (pics)
Συναγερμός στο Ελ. Βενιζέλος – Αυτή είναι η γυναίκα που προκάλεσε πανικό (pics)
To Astrology.gr γιόρτασε τον Άγιο Βαλεντίνο χαρίζοντας ξεχωριστά δώρα στους επισκέπτες του! (photos)
To Astrology.gr γιόρτασε τον Άγιο Βαλεντίνο χαρίζοντας ξεχωριστά δώρα στους επισκέπτες του! (photos)
Το ΙΕΚ ΑΚΜΗ πρωτοπορεί στις σπουδές επαγγελμάτων υγείας
Το ΙΕΚ ΑΚΜΗ πρωτοπορεί στις σπουδές επαγγελμάτων υγείας

ΓΣ Αλμυρός - Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων - Θήβα
ΑΟ Σελλάνων - Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου - Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος - ΝΠΣ Βόλος
Αμβρυσσέας Διστόμου - Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

3η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου - Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι - ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου - Αχιλλέας Φαρσάλων
ΝΠΣ Βόλος - ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας - Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας Διστόμου - Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

4η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι - Οπούντιος Μαρτίνου
Θήβα - Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός - Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων - ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων - Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου - Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου - Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου - ΑΠΟΚ Βελούχι
ΝΠΣ Βόλος - Θήβα
Αστέρας Ιτέας - ΓΣ Αλμυρός
Αμβρυσσέας Διστόμου - Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου - Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου - ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι - Αστέρας Ιτέας
Θήβα - Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρός - Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων - Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

7η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου - ΝΠΣ Βόλος
Αστέρας Ιτέας - Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου - Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος - ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου - Θήβα
ΑΟ Σελλάνων - ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας - Οπούντιος Μαρτίνου
ΝΠΣ Βόλος - Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου - Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι - ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρός - Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: Θήβα

9η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου - Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος - Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου - ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων - Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΠΟΚ Βελούχι
Θήβα - ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Νίκη Βόλου

10η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος - Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου - Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας - ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου - ΓΣ Αλμυρός
ΑΠΟΚ Βελούχι - Θήβα
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος

11η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου - Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων - Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων - Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός - ΝΠΣ Βόλος
Θήβα - Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου - ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

12η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων - Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος - Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου - ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας - Θήβα
ΝΠΣ Βόλος - ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου - Νίκη Βόλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η αγωνιστική
Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρός - Ολυμπιακός Βόλου
Θήβα - Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι - Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου - Αστέρας Ιτέας
ΝΠΣ Βόλος - Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης