Άξια της μοίρας της η Έβερτον (video)

Χάνοντας σωρεία ευκαιριών στο πρώτο ημίχρονο, η Έβερτον έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με τη Νόριτς στο «Κάροου Ρόουντ».

Ακόμα προσπαθούν να πιστέψουν πως δεν νίκησαν στην Έβερτον στο παιχνίδι με τη Νόριτς εκτός έδρας. Η ομάδα του Ρομπέρτο Μαρτίνεθ έκανε εντυπωσιακό πρώτο ημίχρονο για να χάσει σωρεία ευκαιριών και να προηγηθεί με γκολ του Λουκάκου στο 15’.

Παρόλα αυτά, στο δεύτερο μέρος παρουσιάστηκε αγνώριστη. Στην πρώτη φάση των γηπεδούχων, ο Χούλαχαν έφερε το ματς στα ίσια για να διαμορφώσει και το τελικό 1-1.

Στην κορυφή της Ευρώπης για 7η φορά ο Λευτέρης Πετρούνιας - Ιστορικό χρυσό στο Ρίμινι
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Με Πετρούσεφ στην 12άδα για το Game 2 οι «ερυθρόλευκοι»