Εύκολα η Σίτι! (videos)

Τη νίκη με 4-1 απέναντι στη Χαλ πανηγύρισε η Μάντσεστερ Σίτι για να προκριθεί στην επόμενη φάση του Λιγκ Καπ Αγγλίας.

Στα ημιτελικά του Λιγκ Καπ Αγγλίας προκρίθηκε η Μάντσεστερ Σίτι η οποία επιβλήθηκε 4-1 της Χαλ εντός έδρας. Έτσι έδειξε πως επιστρέφει στα γνωστά της στάνταρ πιάνοντας εξαιρετική απόδοση κατά διαστήματα.

Στα άλλα ματς η Έβερτον επικράτησε 2-0 της Μίντλεσμπρο εκτός έδρας για να πάρει και αυτή το εισιτήριο, ενώ τέλος η Στόουκ επιβλήθηκε 2-0 της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ!

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»