Κόλλησε η Νίκη Βόλου!

Έχει που έχει τα εξωαγωνιστικά προβλήματά της, δυσκολεύεται και στο αγωνιστικό.

Η Νίκη Βόλου δεν κατάφερε να ξεπεράσει το εμπόδιο του ουραγού Οπούντιου Μαρτίνου, μένοντας στο εκτός έδρας 1-1. Οι Βολιώτες προηγήθηκαν στο 28’ με γυριστή κεφαλιά του Κανελλόπουλου, έξι λεπτά αργότερα ο Κρεββατάς σε κενή εστία… αστόχησε και εκεί που η Νίκη έψαχνε δεύτερο γκολ, εν τέλει υπέστη σοκ!

Δευτερόλεπτα αφότου ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, ο Σταυράκης έκανε τραγικό λάθος και ο Καντού από κοντά και δίχως… απειλή, ισοφάρισε σε 1-1. Στα εναπομείναντα λεπτά το ματς «χάλασε», με αρκετά νεύρα και δίχως πολλές φάσεις.

Ο Μπαλαράμπε είχε την ευκαιρία να σκοράρει από κοντά, όμως το σουτ του έφυγε ελάχιστα άουτ στο 67’, στο τελευταίο δεκάλεπτο ο Καντού νικήθηκε από τον πορτιέρε της Νίκης ο οποίος κράτησε το 1-1, ενώ το παιχνίδι ολοκληρώθηκε με τον Κανελλόπουλο να πιάνει κεφαλιά και τον τερματοφύλακα του Οπούντιου με φοβερή επέμβαση να του αρνείται το γκολ!

Οπούντιος Μαρτίνου: Καρανάσιος, Κοτσαλάς, Κουτσούμπας, Σπυριδάκης, Τσέλος, Πέπας,
Γκριτζάπης, Δέδες, Κάντου, Κακάβα, Θαναηλάκης.

Νίκη Βόλου: Σταυράκης, Κεμάλι, Παπαδόπουλος, Ναουμίδης, Χολέβας, Ιβανίδης (55’ Μπιτσάκος), Βέργος (83’ Κόλα), Ελευθεριάδης, Μπαλαράμπε (66’ Κυπτίου), Κανελλόπουλος, Κρεββατάς

Πηγή: mikriliga.com

Παρί Σεν Ζερμέν: Τρελή χασούρα - «Τρέχει» για πωλήσεις
Ζεπ Μπλάτερ: Βγήκε από την εντατική ο πρώην πρόεδρος της FIFA
Άρης-Παναθηναϊκός: Τιμωρήθηκε για την επίθεση σε Μπόλονι ο Καρυπίδης (photos)
Η Σκορδά ανακοίνωσε την πρόταση γάμου που δέχτηκε η Ευγενία Δημητροπούλου! Η αντίδραση της ηθοποιού

Σχολεία: Άνοιγμα Γυμνασίων - Λυκείων 1η Φεβρουαρίου εισηγούνται οι λοιμωξιολόγοι

Θεσσαλονίκη: Μέλος της ασφαλείας της ΠΑΕ Άρης ο ένας από τους δράστες της αιματηρής συμπλοκής

'Εκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού: Έρχονται διαδοχικά κύματα κακοκαιρίας

«Βρέχει» λεφτά από την επόμενη εβδομάδα: Πότε πληρώνονται επιδόματα, συντάξεις και αποζημιώσεις

Επίδομα 534 ευρώ: Πότε λήγει η προθεσμία για τις αναστολές Ιανουαρίου - Οι πληρωμές

Survivor Spoiler 21/1: Αποχωρεί οικειοθελώς η Ανθή Σαλαγκούδη; (Vid)

Αύξηση στρατιωτικής θητείας: Ποιοι θα κάνουν 12 μήνες, ποιοι εξαιρούνται - Από πότε θα ισχύει

Αναδρομικά κληρονόμων: Πότε θα δουν τα χρήματα στο λογαριασμό τους οι δικαιούχοι

Χαλάρωση περιορισμών: Δεν βιάζονται κυβέρνηση και ειδικοί για ανοίγματα – Πάει πίσω η εστίαση

Ποια τυριά περιέχουν το περισσότερο αλάτι (εικόνες)