Συνεχίζει τα… απίστευτα η Λέστερ! (videos)

Ακόμα μία νίκη για τη Λέστερ η οποία πέρασε νικηφόρα 2-1 από την έδρα της Νόριτς αυτή τη φορά!

Ο Κλαούντιο Ρανιέρι έχει φτιάξει ομαδάρα στη Λέστερ και έτσι οι «αλεπούδες» πέρασαν νικηφόρα 2-1 από την έδρα της Νόριτς αυτή τη φορά. Ο Βάρντι στο 28’ με πέναλτι άνοιξε το σκορ για να γίνει το 2-0 από τον Σλουπ στο 47’ Το μόνο που κατάφεραν τα «καναρίνια» ήταν να μειώσουν με γκολ του Μποκανί στο 68’.

Στο ισόπαλο 2-2 έμειναν Σάντερλαντ και Γουέστ Χαμ. Ο Φλέτσερ στο 10’ έκανε το 1-0 για να γίνει το 2-0 από τον Λενς στο 22’. Παρόλα αυτά, η ομάδα του Λονδίνου αντέδρασε και στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους μείωσε σε 2-1 για να γίνει το τελικό 2-2 από τον Παγιέτ στο 60’.

Δεν έβγαλε νικητή η αναμέτρηση της Μπόρνμουθ με την Γουότφορντ με τις δύο ομάδες να μένουν στο 1-1. Οι γηπεδούχοι με γκολ του Μάρεϊ στο 27’ έκαναν το 1-0 για να γίνει το 1-1 από τον Ιγκάλο στο 45’. Τέλος η Στόουκ πέρασε νικηφόρα 1-0 από την έδρα της Άστον Βίλα. Όλα κρίθηκαν από το γκολ του Αρναούτοβιτς στο 55’.

Παναθηναϊκός ΑΟ: «Μην περιμένεις στην ουρά» (photo)
Κλοπή Πικάσο: Τι αναφέρουν οι δικηγόροι της επιχειρηματία
Παναθηναϊκός ΑO: «Γίνε και εσύ μέλος»
Στη φυλακή ο αδερφός και σύμβουλος του Ροχανί για διαφθορά

Η επιστήμη μίλησε: Ιδού η ομορφότερη γυναικά στον κόσμο (photos)

Άγριες Μέλισσες: Ούτε που σου πάει στο μυαλό που είδαμε για πρώτη φορά τον Λάμπρο (Pics-Vid)

Ζώδια Σήμερα 17/10: Βγάλ’ τα όλα από μέσα σου!

Αμαλία Κωστοπούλου: Η δημόσια «εξομολόγηση» στον μπαμπά της

Οι ηθοποιοί που... παραμπήκαν στο πετσί του ρόλου τους

8 τροφές που επιδεινώνουν τη γρίπη (εικόνες)

Το έβλεπε βαρέλι... Ασύλληπτος Έντουαρτς έβαλε 8 τρίποντα σε μία περίοδο! (video)

Φαίη Μαυραγάνη: Δημοσίευσε φωτογραφίες της χωρίς μακιγιάζ στο Instagram (pics)