Έβρος Σουφλίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν οι δυο ομάδες στο ματς της 23ης αγωνιστικής, με τους γηπεδούχους να χάνουν αρκετές ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο

Ισόπαλο χωρίς τέρματα (0-0) έληξε το ματς ανάμεσα στον Έβρο Σουφλίου και τον Ηρακλή Αμπελοκήπων στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής του πρώτου ομίλου της Γ’ Εθνικής. Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να φτάσουν στο γκολ με τον Εμρέ στο 12’ αλλά ακυρώθηκε ως οφσάιντ, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι έχασαν ευκαιρίες με τους Ευφραιμίδη (53’) και Φέτση (68’, 84), με το 0-0 όμως να μένει ως το σφύριγμα της λήξης.

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ (Νεκ. Κελεσίδης): Βογιατζής, Κίτσος, Παναγιώτου, Λίτσιος, Γαβανάς (81’ Αντωνιάδης), Δραγανίδης, Λαμπεράκης (56’ Ναθαναηλίδης), Εφραιμίδης, Μεμέτ Εμρέ, Αμέτ Ερκάν (56’ Φέτσης), Τοπούζης

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (Κ. Πολυχρονίδης): Ζιάκας, Βόσδου, Λεφίδης, Παναγιωτίδης, Κουρδάκης, Γιαξής, Παπαιωάννου, Τσομπάνογλου (58’ Παπαδημητρίου), Σαράφογλου, Σαπιασβίλι (90+2’ Μετάι), Καρατζάογλου