Παναρκαδικός - Μανδραϊκός 7-0

Σε σάκο του μποξ μετέτρεψε τον εντός έδρας αγώνα με τον Μανδραϊκό ο Παναρκαδικός νικώντας 7-0

Στο πρώτο ημίχρονο το σκορ ήταν μόλις 1-0 με γκολ του Τριμπόνια στο 18'. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως είχε καταιγίδα. Στο 48' ο Καδάς έγραψε το 2-0, με τον Δήμο στο 53' να κάνει το 3-0 και τον Κώτσιρα να ανοίγει κι άλλο την διαφορά στο 59'. Στο 65' ο Τριμπόνιας ανέβασε κι άλλο τον δείκτη του σκορ στο 5-0 με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.

Έπειτα από 16 λεπτά ο Μέλλος έκανε το 6-0 για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα από τον Αλπίν στο 87'.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Τζήλος-Καλογιαννίδης): Ψυχογιός, Κυριακόπουλος (70’ Πετρόπουλος), Μπούτας, Χατζόπουλος, Κωστάκης, Σταθουλόπουλος, Μπίσιας, Κώτσιρας, Καδάς, Δήμος (63’ Μέλλος), Τριμπόνιας (75’ Αλπίν).

ΜΑΝΔΡΑΪΙΚΟΣ (Καραούλης): Ρόππας, Σιγάλας, Φερεντίνος (62’ Κοκκολάκης), Μηλιώνης, Κρητικός, Ιατρού, Σέρτζιο, Τσαλμάς (70’ Κόκκαλης), Λάλλας, Ερέκι, Μπεγλετζής