Στόουκ – Ρέξαμ 3-1

Μεγάλη ανατροπή για τη Στόυκ απέναντι στη Ρέξαμ επί της οποίας επικράτησε 3-1 σημειώνοντας όλα τα γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Εντυπωσιακό ήταν το παιχνίδι ανάμεσα σε Στόουκ και Ρέξαμ και όλα συνέβησαν στο τελευταίο 20λεπτο όπου μπήκε όλα τα γκολ για να γίνει το 3-1 υπέρ των γηπεδούχων.

Οι φιλοξενούμενοι στο 73’ άνοιξαν το σκορ με τέρμα του Κάρινγκτον ωστόσο στο 80’ ο Αρναούτοβιτς έφερε το ματς στα ίσια. Στο 88’ ο  Άιρλαντ έκανε το 2-1, ενώ ο ίδιος ποδοσφαιριστής στο 90’ έκανε το τελικό 3-1.

ΣΤΟΟΥΚ: Μπούτλαντ, Μπάρντσλεϊ, Σόουκρος, Χουτ, Γουίλσον, Κάμερον (76’ Άιρλαντ), Σίντγουελ (62’ Κράουτς), Αρναούτοβιτς, Άνταμ, Ασαΐντι, Ντιούφ (61’ Γουόλτερς).
ΡΕΞΑΜ: Φλατ, Πίρσον, Σμιθ, Χάντσον, Άσρτον, Κάρινγκτον (90’ Μουλτ), Χάρις, Χαντ, Έβανς (82’ Κλαρκ), Τζένινγκς, Γιορκ (71’ Μπίσοπ).

Στην Μπολόνια ο Παναθηναϊκός «έραψε» το τρίτο του αστέρι! (photos+videos)
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε το Γκραν Πρι της Formula 1 και ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο
Λιονέλ Μέσι: Μαγική εμφάνιση με 5 ασίστ και 1 γκολ σε ένα ημίχρονο (vids)
NBA: Break στο Ντένβερ η Μινεσότα με «ιπτάμενο» Άντονι Έντουαρντς (vid)