ΠΑΟ Βάρδας - Μανδραϊκός 2-1

Σημαντική νίκη με 2-1 επί του Μανδραϊκού πανηγύρισε ο ΠΑΟ Βάρδας στο πλαίσιο της ενδέκατης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

Μετά από ένα κακό πρώτο ημίχρονο χωρίς τέρματα η ομάδα του Γιώργου Στράντζαλη μπήκε μπροστά στο σκορ στο 59' με πλασέ του Πολίτη.

Έπειτα από 17 λεπτά ο Γραμματικόπουλος με κεφαλιά διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του «κλειδώνοντας» τους τρεις βαθμούς.

Το μόνο που κατάφεραν οι φιλοξενούμενοι ήταν να μειώσουν στο 92' με πέναλτι του Κάτσικα.

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ (Γιώργος Στράντζαλης): Καπετανάκης, Γαλανόπουλος, Ζέλιος (46' Τριγάζης), Βραχνής, Αποστολόπουλος, Νικολόπουλος, Πολίτης, Ντομάς, Σκοζάι (77' Οικονομόπουλος), Σαραντόπουλος (81' Σωτηρόπουλος), Γραμματικόπουλος

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (Βασίλης Καραούλης): Παλιγγίνης Μπινιχάκης (58' Τεπετόφ), Μποδόνιας (78' Κοκολάκης), Φερεντίνος, Κρητικός, Σιγάλας, Ασημάκης (50' Μιχαλάρης), Νυφαδόπουλος, Μπεγλεκτσής, Κάτσικας, Αμπτουραμάνι