Αχιλλέας Δομοκού – Νάουσα 0-2

Υπόθεση τεσσάρων λεπτών ήταν για τη Νάουσα το ματς με τον Αχιλλέα Δομοκού εκτός έδρας, τον οποίο νίκησε 2-0

Η ομάδα του Βασίλη Αργυρίου χρειάστηκε τέσσερα λεπτά για να «σφραγίσει» τη νίκη, με τον Μουσικάκη στο 32’ να κάνει το 1-0 με κεφαλιά έπειτα από κόρνερ του Κεφάλα και τον Μπενίσκο στο 36ο λεπτό να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, «εκτελώντας» με όμορφο πλασέ τον Κουτσούμπα.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ (Αχιλλέας Καμπάς): Κουτσούμπας, Αναστασίου, Τσιλίκας, Πέδρο (41’ Ζαχαράκης), Μπαντής, Κάππος, Φραταράκου (77’ Τσιώλης), Κειτά, Μπουγιώτας, Καντού (60’ Καλαμάτας), Ράπτης

ΝΑΟΥΣΑ (Βασίλης Αργυρίου): Κίρου, Παπατάνος (89' Ζούρκος), Αργυρίου, Πέικος, Μουσικάκης, Κεφαλάς, Συμπεθέρης (86' Τασιώνας), Αβρανόπουλος, Μπενίσκος, Γασπαράτος (81' Βλαχοδήμος), Περηφανόπουλος.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/04) - Πού θα δείτε ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, Super League, Euroleague
Παναθηναϊκός AKTOR: Να το κάνει όπως το 2009