Γ΄ Εθνική: Τεσσάρα κορυφής για Λάρισα

Γ΄ Εθνική: Τεσσάρα κορυφής για Λάρισα

Ολοκληρώθηκαν οι αναμετρήσεις της Κυριακής για την 3η αγωνιστική της Γ' Εθνικής με τη νίκη της Λάρισας με 4-0 επί της Δόξας Κρανούλας να ξεχωρίζει. Δείτε όλα τα αποτελέσματα στο Onsports.

1ος όμιλος

ΠΑΟ Κοσμίου – Διγενής Λακκώματος 2-2

Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας 1-1

Αρης Ακροποτάμου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 1-1

Εβρος Σουφλίου – Κιλκισιακός 0-1

Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-1

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νέστος Χρυσούπολης 0-0

Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0

Μουδανιά – Δόξα Πετρούσας 1-0

Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του ομίλου

2ος όμιλος

Πυρσός Γρεβενών – Όλυμπος Κέρκυρας 3-0

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά 4-1

ΑΕΛ – Δόξα Κρανούλας 4-0

Θεσπρωτός – Οδυσσέας Κορδελιού 0-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κεραυνός Θεσπρωτικού 0-1

Κάστορας – Δόξα Πενταλόφου 2-3

Πρέβεζα – Κοζάνη 0-1

Καμπανιακός – Τηλυκράτης 3-0 α.α.

Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του ομίλου

3ος όμιλος

Τρίκαλα – Μαχητής Τερψιθέας 1-1

Αχιλλέας Δομοκού – Αμπελωνιακός 2-2

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Νάουσα 1-1

Ρήγας Φεραίος – Χαλκίδα 1-0

Κύμη – Δωτιέας Αγιάς 0-0

Λευκάδια – Λαμία 0-0

Μακροχώρι – ΑΟ Καρδίτσας 2-1

Ρεπό: Πυργετός

Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του ομίλου

4ος όμιλος

Κόρινθος – Παναργειακός 0-1

ΑΕ Ερμιονίδας – Καλαμάτα 3-1

Αχαϊκή – Αρης Αιτωλικού 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΠΦΟ Πανόπουλου 2-0

Μεσσηνιακός – Εθνικός Σαγέικων 5-0

ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΦΟ Πανόπουλου 0-0

Πανναυπλιακός – Παναρκαδικός 1-2

Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του ομίλου

5ος όμιλος

Εθνικός Αστέρας – Κισσαμικός 0-2

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική 2-1

Τράχωνες – Νέα Ιωνία 3-1

Μύκονος – Ιωνικός 0-0

Πανελευσινιακός – Ατσαλένιος 1-1

Πεύκη – Γιούχτας αναβλ.

Ολυμπιακός Λαυρίου – Δόξα Βύρωνα αναβλ.

Ρεπό: Ρούβας

Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του ομίλου

6ος όμιλος

ΑΟ Περιστερίου – ΑΕΚ 0-0

Ερμής Ζωνιανών – Μανδραϊκός 0-1

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ηλυσιακός 4-2

Κηφισιά – Τριγλία Ραφήνας 0-0

Αγιος Νικόλαος – Περαμαϊκός 2-1

Θύελλα Ραφήνας – Πανναξιακός αναβλ.

Ηρόδοτος – Αιγάλεω 9/10

Ρεπό: Αστέρας Βάρης

 Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του ομίλου

{coveritlive}d0b52ce4cd{/coveritlive}

4ος όμιλος

Κόρινθος – Παναργειακός 0-1

ΑΕ Ερμιονίδας – Καλαμάτα 3-1
Αχαϊκή – Αρης Αιτωλικού 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΠΦΟ Πανόπουλου 2-0

Μεσσηνιακός – Εθνικός Σαγέικων 5-0
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΦΟ Πανόπουλου 0-0

Πανναυπλιακός – Παναρκαδικός 1-2
ΑΕΚ: Μυθικό πριμ για νταμπλ
ΑΕΚ: Μυθικό πριμ για νταμπλ
Καλύτερη η Φενέρ
Καλύτερη η Φενέρ
Παναθηναϊκός: Δεν αντέχουν άλλο!
Παναθηναϊκός: Δεν αντέχουν άλλο!
Ολυμπιακός: «Τσεκάρει» Φορτούνη η Σπόρτινγκ!
Ολυμπιακός: «Τσεκάρει» Φορτούνη η Σπόρτινγκ!

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης